Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma nagyon sokat ettem! Leírtam...

Ma nagyon sokat ettem! Leírtam miket. Eddig súlytartáson voltam most hízok e miatt?

Figyelt kérdés

50 kg vagyok, eddig súlytartó "diétáztam" de ma:

R: egy tál müzli

E: 3 tényér tejszínes kagyló+ 1 nagy olajban sütött baguette + egy tányér gesztenyepüré+ a nagy túrórudi egy tábla milka csoki+ 1 tejeskávé+ kinder buano+ egy majonézes saláta + pár gumicukor + 2 szelet lazac + 1 szelet eperjames kenyér+ egy pár falat müzli újra + egy mini csokis süti + egy deci bor+ 3-4 nagykanál nutella+ 2 db rafello+ egy barnakenyér! Na erre varrjatok gombot!XD :S:S Most mi lesz? hízok? Mit tegyek most ellene?


2012. okt. 23. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy nap miatt még nem fog +5 kg felszaladni rád. Inkább azon gondolkozz el, hogy miért tört rád ilyen zabálhatnék, és miért nem tudtál nemet mondani az édességekre mondjuk a túrórudi és pár kocka milka után...
2012. okt. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

:'D Hát, varrok én rá...


Viccet félre téve igaza van az elsőnek, mindig így kezdődik a bulimia, gondolkozz el rajta, nehogy később eldurvuljon.

2012. okt. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Basszus, én ma padlizsánkrémet ettem salátával, este karamelles diót, meg kis császármorzsát lekvárral, de már így nem tudok magamra nézni! Nekem ilyen kilengéske miatt szaladt fel 3 kiló 2 hét alatt, szóval azért máskor figyelj oda.
2012. okt. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
fuuu, nem csak nekem van ekkora étvágyam. kicsit megnyugodtam.:D Nem fogsz hízni, igaz érezni fogod magadon, mintha feltelltél volna, de az nem zsír, 1-2 nap múlva eltűnik.
2012. okt. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!