Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lógni fog a bőröm, ha így...

Lógni fog a bőröm, ha így fogyok, mint ahogy lent leírtam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én egy 166 cm magas 85 kg súlyú srác vagyok!

Ha le fogyok 65-70 kg ra nekem is meg fog maradni a bőr a hasamon és lógni fog?

:(


2010. márc. 31. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Hasonló helyzetben voltam, mint Te, de én 170 vagyok és 88 volt a versenysúlyom. Most 68-70 vagyok. 4 év fogytam le egy év alatt. Sokáig nem akart eltűnni az úszógumi maradéka, de talán azért mert én nem fogyókúrával fogytam, hanem egyszerűen sokat dolgoztam, nyáron és lement.

Lekopogom, de talán idén vettem észre, hogy minden oké velem és sikeresen tartom a súlyom. De ehhez kell, hogy aktív életet élj. Mozogj. És ne egyél annál többet, mint ami szükséges. Hatásos ha csak a felét eszed meg annak, amit először gondolsz.

Én sok vizet ittam és iszok azóta mióta lefogytam. Egyébként, ha nagyon odafigyelsz és betartasz egy jó diétát, akkor könnyen eltűnik a maradék.

A bőr meg nem lóg, mert először a vizet veszted el, utána kezd égni a zsír. Mozgás és diéta és akkor tök jól fogsz kinézni.

F/22

2010. márc. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
fogyás ütemétől függ.
2010. márc. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem fog lógni, de a sportról ne feledkezz meg! Fiatal vagy, a bőröd is rugalmas, ne parázz!
2010. márc. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szülés után 5 hó alatt adtam le 25 kg-t. Ez drasztikus, és nagyon gyors fogyásnak számít, de mivel fiatal vaok, (akkor 25) és jók a genetikai adottságaim, nem lóg a bőröm egy cseppet sem.
2010. márc. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fiatalkorban még rugalmas a bőr, egyáltalán nem fog lógni. Gondolj bele, a várandós nőknek mekkorára nő a hasa, aztán szülés után pár nap alatt visszahúzódik eredeti méretére, és nem lóg sehol.
2010. márc. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, rendesek vagyok!

Eddig 3 kilót fogytam kb5 napja:)

Szép napot és kellemes ünnepeket nektek!:)

2010. ápr. 1. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!