Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez egészséges napi kalória...

Ez egészséges napi kalória bevitel?

Figyelt kérdés
Reggeli: 2 db rozsos abonett 1db tojással, vagy 2 kiskanálnyi halkonzervvel, vagy 1 csirkecombbal. Tízórai:egy alma, plusz fél liter ásványvíz. Ebéd: 1liter ásványvíz, egy alma. Uzsi: 2 rozsos abonett zöldséggel/egy baromfi virsli/pici hallal megint. Vacsi: 1bögre rozmaring tea/zöld tea

2012. okt. 25. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Én az ebédet és a vacsorát kevesellem.
2012. okt. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Semmi köze az egészséghez. Egy almával egy étkezésre milyen létfontosságú tápanyagot viszel be? A gyümölcscukrot? Abszolút nélkülözhető. A virsli nem étel, hanem hulladék újrahasznosítva. A tea pedig nem étkezés, hacsak nem cukorral iszod, mert akkor szemét kalóriát tartalmaz.
2012. okt. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ez a reggelinek fele csak meg

ez koplalás ez kb 300kcal

2012. okt. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál még hogy a főtt étel az egészséges étkezésbe tartozik? Ebéd legalább párolt sovány hús és párolt zöldségek vagy rizs és nem kiskanálnyi adagban. Ebben az étrendben egyedül a reggeli meg a tízórai elfogadható. Meg a vizet mért írod bele? Nem étel csak foglalja a helyet a szövegben hogy többnek tűnjön. Egyébként is vizet folyamatosan kell inni nem étkezésekre bontva. Legalább olvass utána az egészséges étkezésnek mielőtt ilyen hülyeségeket pakolsz össze magadnak
2012. okt. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom megoldani a főzést/sütést/egyebeket, mivel eltartott vagyok, és amiket ők fogyasztanak ehetetlen. (zsíros, cukros, panírozott, lisztes, olajos, stb.) S az uzsonnám és a reggelim, azért több, mert akkor van időm enni, és mivel az uzsi több, ezért nem vacsorázom kiadósan, meg nem is vagyok éhes. Visszatérve a tízórai, ebéd időszakra, nemcsak az időhiány, hanem a pénzhiány is okozati összefüggésben áll, mivel mindennap 200 Ft-ot kapok, tehát abból tudok gazdálkodni, ezért is döntök az alma mellett. (2 alma kb. 60 ft+víz kb. 100, s 40 ft.bó aligha tudok venni valamit) :C
2012. okt. 26. 21:35
 6/9 A kérdező kommentje:
*ból. S a vizet gondoltam azért írom le, mert az is hozzájárul az étlenségemhez, és az anyagcserém tempójához, gondoltam fontos lehet.
2012. okt. 26. 21:36
 7/9 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor többet virslit nem eszem. Amúgy nemcsak almán élek, ez csak egy minta nap. Az almát helyettesítem más gyümölcsökkel, leginkább aminek szezonja van, kivéve a banánt.
2012. okt. 26. 21:39
 8/9 anonim ***** válasza:

mindennap 200ft 5 nap-most számoljuk a sulit- 1000ft

ebből veszel fél kilo spar budget zabpelyhet 200ft-ért hozzá 2nagy tescos 0.1-es joghurtot 120ft így 240 a két doboz és beosztod 5napra hozzá 1-1 alma ami 130ft egy kilo a piacon kb 12szem reggelihez 1db és tízóraihoz is egy db durván ez 600ft

ebédre 1 kilo rizs 200ft ez sokáig elég ezt 2-3 napra is főzheted hozzá 1-1 főtt tojás vagy csirkemáj, sült csirkecomb

vagy

fél kilo tk toast kenyér aldi, auchan 200ft kb 12szelet hozzá 2 csomag sonka 300ft hozzá 1 nagy kígyóuborka 100ft kijössz 600ft-ból

ami van otthon és úgy gondolod hogy neked megfelel abból egyél és tegyél félre másnapra

de pl vehetsz par.szardíniát 200ft most a pennybe és elosztod reggelinek és ebédre a másik felét pl rizshez tudod keverni

vagy szendvicshez tehetsz főtt tojást kb 35ft egy db

2012. okt. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszod, rendkívül hasznosnak bizonyult :)
2012. okt. 26. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!