Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit fogyhatok így 8 hónap...

Mennyit fogyhatok így 8 hónap alatt?

Figyelt kérdés

Minden nap min. 1 óra mozgás, reggelire joghurt+gyümölcs, ebédre egy keveset, kenyér nélkül, délután pedig szintén gyümölcs vagy zöldség este 6-ig. Miután megszoktam ezt az étrendet arra gondoltam, hogy a délutáni evést elhagyhatnám. Kb. mennyi fogyhatnék így?

168 cm 82 kg 14/L



2012. okt. 27. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

14 vagy, ne diétázz, hanem mozogj rendszeresen és amennyire lehetséges a szénhidrát forrásokat lődd ki. (kenyér, péksüti, édességek, sós rágcsák, krumpli, tészták)

Reggelire nem ártana tartalmasabbat enni, ebédre, ami van, de nem túl enni magad, vacsira meg könnyűt. Kicsit drasztikus az ötleted, nem is bírnád sokáig és falási rohamok kapnának el.

Kitartást! :)

2012. okt. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Csak 14 éves vagy mért akarsz koplalni máris? Nem kell koplalni csak normális minőségű kaját enni. Én általában 3 óránként eszek és így is 1200-1500 kcal ra jön ki a napi kcal bevitelem az neked is tökéletes lenne

R: tk kenyér sonkával joghurt gyümi műzli

T: gyümölcs joghurt

E: párolt sovány hús zöldségekkel és rizzsel

U: gyümölcs joghurt

V: zabkása túró tojás zöldségek gyümölcsök

Ha amit írtál elkezded vagy anorexiásként/bulimiásként végzed vagy 100 kilósan. Szerinted melyik a jobb? A lényeg hogy egészségesen táplálkozz (ne koplalj!) és sokat mozogj. A tartós fogyás titka, hogy a kívánt súly elérése után nem állsz vissza az előző életmódodra

2012. okt. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!