Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Étvágycsökkentő tippek?

Étvágycsökkentő tippek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni! Tudnátok nekem étvágycsökkentő tippeket mondani? Persze mozgnék is mellette! Felcsusszant rám 3-4 kg felesleg, amit viszont gyorsan le kell, hogy adjak, mivel nemsokára szalagavató bálom lesz. A ruhám már megvan, de elég ciki lenne, ha nem úgy állna rajtam, ahogy kéne. :)
2012. okt. 28. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Ami étvágycsökkentés, az parasztvakítás. Miért? Mert a fogyáshoz nem kell étvágyat csökkenteni, sem pedig keveset enni.


A szénhidrátbeviteled teljeskiőrlésű kenyérből, rizsből, zabpehelyből álljon. A fehérjebeviteled sovány húsból, túróból, szójából, tojásból álljon. Tehát a virslit, fehér kenyeret és társait el lehet felejteni.


A testmozgás legyen heti 3x aerob mozgás. Kocogás, tempós gyaloglás, stb... esetleg kardió is lehet.


TUdom hogy miket írnak a fogyókúrás kategóriába, de itt az emberek 90%-a idióta. Ha keveset eszel, vagyis éhezel, akkor a szervezeted nem a zsírt, hanem az izomzatot kezdi bontani, ezért mutat a mérleg kevesebbet. Rendesen kell enni, csak nem mindegy mit.

2012. okt. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves első,

Te sem vagy százas már bocs.

Hiába eszik csirkemellet túróval,hallal stb stb. Ha ezekből is sokat eszik akkor sem lehet fogyni, sőt még hízni is lehet! Kalóriát számolni mindenképpen kellene! Na nem is megrögzötten akkor legalább csak úgy nagyjából.


Étvágycsökkentő....rúgjatok szét,de adipex. Nekem bejött,akárki akármit mond!

2012. okt. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Shoryuken válasza:
63%

Kedves második, az első válaszoló nem írt hülyeséget.


Gondolom a kérdező tud ÉRTELMESEN kalóriát számolni. Naponta 2g/testsúlykilogram fehérje és 4g/tskg vagy annál kevesebb szénhidrát kell.


Rosszul tudod, a fehérjét(csirke hal stb) a szervezet képtelen zsírrá alakítani. Azért kell figyelni rá, hogy diéta alatt megőrizd az izomzatot. Ez azért fontos, mert az izomzat fenntartása is kalóriába kerül. Minél kisebb az izomtömeged, annál kevesebbet ehetsz.


Étvágyat csökkenteni akkor kell, ha megvan a szükséges tápanyagmennyiség, viszont még mindig éhes vagy. Ilyen emberről viszont én mióta élek, nem hallottam. Az viszont, hogy szándékosan lecsökkentjük az étvágyat hogy ne tudjunk eleget enni, fogyás szempontjából káros.

2012. okt. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én mindig éhes vagyok, bármit és bármennyit eszek. Sok mindent kipróbáltam, nem segített. Most viszont vettem egy Maté teát (a sima teák között volt a Tesco-ban), 1 kancsó forró vízbe tettem 2 tasaknyit, nap közben megiszogattam, és mintha elvágták volna az éhségérzetemet.
2012. nov. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

tegnap 06:57


Ha megvan a rendes étrended, de még mindig éhes vagy, akkor valami sovány húst kellene enni. Ezt az előtted szóló is megerősítheti. Azért, mert a fehérje az amit a szervezet nem tud zsírrá alakítani, vagyis nem hízlal, viszont kell hogy ne veszíts izmot diéta alatt háj helyett.


Ha viszont mindenképpen keveset akarsz enni (fel nem fogom miért) akkor a máté teánál olcsóbb és jobb módszer, ha megiszol 3dl citromos vizet mikor éhes vagy. Kb 3cl citromlé legyen benne. Tényleg hatásos.

2012. nov. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!