Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Iszonyatosan dagadt vagyok....

Iszonyatosan dagadt vagyok. Ha igy valtoztatok, fogyhatok?

Figyelt kérdés
Nagyon elszaladt velem a lo es nagyon kover lettem. 167 cm es 100 kilo. 6 eve ferjhez mentem es ellustultam. Akkor futni jartam es konditerembe, most meg csak a munka, haztartas es Tv. Szepen feljott 15 - 20 kilo, aminek most le kellene menni. Ha abbahagyom a nasit es a cukros dolgokat, uditoket, helyette vizet es gyumolcsot ennek, valamint a korabbi etel mennyisegnek a felet es meg setalnek is hetente 3-4-szer, tudnek fogyni? Ha formaba kerulnek es lemenne valamennyi, akkor johetne a konditetem ujra. Velemeny? 37/no
2012. okt. 29. 18:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A fogyókúrában az akarat erő arra kell hogy minden reggel korábban kelj fel vedd a futócipőt vagy uszodához öltözz, hogy mozoghass és ledolgozhasd a felesleget csak mentális erőből senki se fog lefogyni. Jól hangzik amit leírtál csak a fehérjét azért ne felejtsd el a gyümölcsök mellett
2012. okt. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

3 gyerek miatt 116 kilósra híztam anno. Nem kerestem kifogásokat, nem majd ha lefogyok, hanem irány a konditerem. Mellette szobabicajon is tekerek heti 4x, a kajáimat mérem, írom, számolom.

A közkedvelt gyümölcs nem fogyókúrás, főleg nem este, ugyanis merő cukor (gyümölcscukor, amit az izmok el se használnak, csak a máj tárolja, amit a máj nem bír, az megy zsírba!).

A fő csapás a reggelire zabpehely (nem müzli!) napközben csirkemell, zöldségek, barna rizs, teljes kiőrlésű tészta, sovány túró, natúr joghurt, tonhal konzerv (nem olajos! van saját lében is). Este vacsora helyett fehérjeturmix. Minden mérni, írni, számolni.

És persze a mozgás.

Nagy szívás, én tudom... de eredményes.

31/N

2012. okt. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!