Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan térjek vissza a normál...

Hogyan térjek vissza a normál kerékvágásba? Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
Még nyáron elkezdtem diétázni, elég sikeresen is ment, leadtam 6kg-t két hét alatt.(tudom kicsit gyorsan, de lassabban nemtudok fogyni) de elég sokan mondták ,hogy felesleges és újra elkezdtem enni rendesen(vissza is híztam rendesen) de igazából nekem így nemjó, azóta már semmi akaraterőm nincs, nemtudom tovább csinálni félnapnál kb.
2012. nov. 3. 23:48
 1/2 anonim ***** válasza:

szénhidrát dúsan bezabálni egyáltalán nem számít "rendesen enni" dolognak.

max alsó osztály béli munkásosztály családokban,ahol az egyetlen öröm az életben az evés.

szóval ezt a rendesen enni dolgot tisztázd le magadban,aztán nyafogjál itt.

2012. nov. 4. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem zabálok 0-24ig. Naponta 5x étkezem, délelőtt folyamán inkább szénhidrát majd fehérje,de nem fogok magyarázkodni, nem vagyok hülye.Ezzel nincs baj, valamint a kérdésemre se kaptam választ.
2012. nov. 4. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!