Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mostanában rettenetesen sokat...

Mostanában rettenetesen sokat eszem. Megőrülök?

Figyelt kérdés

Ma pl 2 vörösbabkonzervből csináltam babsalit.

2 vékony virslit tettem bele meg hagymát.

Aztán megettem fél zacskó műzlit is.:S

Hány kalória lehetett??

Légyszi bunkó válaszoktól kíméljetek...


2012. nov. 4. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Lány vagy? Mert én is menstruáció előtt olyan éhes vagyok mint a farkas. De van olyan is amikor több napig hasonló kaját eszem és nem esik jól, csak megszokásból van a reggeli, ebéd, stb. És akkor egyszer csak úgy érzem, mintha 1 hete nem ettem volna semmit, és akkor bemegyek egy kínaiba és akkora adagot meg tudok enni amit amúgy soha.
2012. nov. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha ez neked sok, akkor beteg vagy.


Én: tejeskv, fél szelet vajas-szalámis kenyés

- húsleves, másfél szedőkanál nokedli, csirkehús, szaft, egy minyon

- egy nagyobb szilvásbukta, két pogácsa

- két nagy főtt krumpli füstölt szalonnával

- bögre tej

- meg még valami, mert már most kajás vagyok, valszeg banán.

2012. nov. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

első..

pontosan így vagyok.

Nyáron 10 kilót fogytam

Most 57 vagyok.

67 voltam

De megint kezdek hízni mert úgy eszem mint egy malac.

Állandóan szénhidrátokat.

Fogalmam sincs mit kéne ennem.

Anyu is hozza a finomabbnál finomabb kajákat,tömni akarja belém mert a fejébe vette hogy anorexiás vagyok..."-.-

Ez sem könnyíti meg a kajálásom...

2012. nov. 4. 19:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy mit csinálsz. Nekem van amikor egy perc időm sincs enni, és van amikor megb... az unalom a gép előtt ülök (mint ahogy most is) és itt van mellettem a kaja és folyamatosan csipegetek. Most kérdés, hogy mit takar az a "mostanában"? Mert ha 1 hétig eszel (lásd karácsony meg szilveszter) akkor persze hogy szedsz fel kilókat, de mivel nem ez az élet stílusod, így amint visszatérsz az eredeti kerékvágásba akkor le is adod ezeket a kilókat.
2012. nov. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
na megállj, ahelyett hogy küldenéd azt a képet, amit megígértél a másik kategóriában, inkább újabb kérdéseket teszel fel? na megállj! :D
2012. nov. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
mivan????
2012. nov. 4. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!