Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért kívánom mostanában, az...

Miért kívánom mostanában, az édes dolgokat?

Figyelt kérdés

#csokoládé #csokis kekszek
2012. szept. 21. 11:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Én akkor kívánom az édességet, amikor elkezdek fogyózni. Durva, de így van, mindig a tiltott gyümölcs a legjobb.
2012. szept. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
menstruálni fogsz, vagy a hideg miatt.
2012. szept. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
már a menzeszem 2 napja késik(biztos nem avgyok terhes!még mielőtt ezt írnátok)
2012. szept. 21. 11:58
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
akkor hamarosan megjön.
2012. szept. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%
C-vitamin hiány, vagy túl sok ch bevitel miatt függőség. A túl sok jelentheti a napi 1-2 szelet teljes őrlésű kenyeret is, az is fölöslegesen sok.
2012. szept. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
1-2 szeletet egyáltalán nem neveznék túl soknak...
2012. szept. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Jah, tudom, viszont Te (már feltételezem) sosem foglalkoztál a glutén káros hatásaival ami az egész népességet érinti, a lektinek és betegségek összefüggésével, a szénhidrát fogyasztás és anyagcsere betegségek (cukorbetegség, metabolikus szindróma) és rákbetegségek összefüggésével.

Így ne haragudj, de csak átlagos szemléletnek tudom tekinteni, hogy pár szelet kenyér, tk. kenyér nem sok. Szerintem végtelenszer több mint az ideális: 0 szelet.

2012. szept. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
borzasztó stilusod van Szondiii, azzal még nem lenn baj, hogy ez a véleményed de irritáló vagy. bocs, a személyeskedésért. de ennyit remélem megengedhetek magamnak, miután te itt mindenkit tudatlan pórnépnek tartasz.
2012. szept. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Miért teszel a kérdésedbe vesszőt?
2012. szept. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8. válaszoló, irreleváns. Nem vagyunk közösség, és ha közösség lennénk sem számítana a szimpatizálás. Nem én kérek segítséget, én abszolúte jól megvagyok - azzal együtt, hogy nem kedvelnek.
2012. szept. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!