Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hatékony fogyókúrás módszer (ek)?

Hatékony fogyókúrás módszer (ek)?

Figyelt kérdés

(Például ami már bevált neki)

Pajzsmirigy probléma miatt eléggé hízok :S (alulműködik) . Adtak rá gyógyszert, szedem de ettől függetlenül hízok. Sportolni járok (tenisz) évszaktól függően változik (tavasz-nyár-ősz: 2-7 alkalom/hét, télen: 0 pályahiány+ha mégis van akkor az ára olyan). Örülnék ha valami itthon végezhető/megoldható lenne a módszer, de ha nem az az se baj. Vagy ha valaki tud valami étrendet ami változatos és bevált mert amiket én találtam vagy azt mondja hogy saláta reggel, délben és este (ez kb. 1 hétig megy nekem, utána megunom) a másik amit találtam az meg nem használt, nemhogy nem fogyasztott inkább híztam. Nem 'gyors' megoldásokat kérnék hanem inkább tartósakat.



2012. nov. 4. 19:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Neked szerintem a kalóriaszámlálás beválna. Ez nem gyors módszer. Az a lényeg, hogy oda kell figyelni, a kalóriákra. Ha nem eszel többet a napi szükségletednél, akkor biztos, hogy nem fogsz hízni.


Látom, hogy nem áll messze tőled a sport és hajlandó vagy felkelni a fotelből, ami már fél siker.:)


Gyors megoldást ne keress mert nincsen. Ja és neked a pajzsmirigy probléma miatt, biztos, hogy a rendszeres sport kell. Heti 3-4 alkalom már jó. A tenisz remek, de ha épp nem tudsz járni, akkor menny konditerembe, vagy fuss, biciklizz stb. Otthonra is vehetsz szobabiciklit. Használtan már tök olcsón lehet kapni.


Ajánlom ezt az oldalt a kalóriaszámláláshoz:

[link]

2012. nov. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!