Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik a leghatásosabb diéta?

Melyik a leghatásosabb diéta?

Figyelt kérdés
2012. nov. 8. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Számítógép előtt ülni, magunkat sajnálni és lustának lenni utánanézni akárminek is, na, ez biztosan nem segít.
2012. nov. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amelyik neked a leginkább segít!

Nincs olyan diéta (és nem csak diéta, semmi más sem), ami minden egyes emberre ugyanúgy hat, ugyanazt a reakciót hozza ki. Ki kell próbálni néhányat, aztán meglátod az eredményt.

De még az is lehet, hogy ha ugyanazt a diétát megcsinálod kétszer, akkorsem ugyanazt az eredményt kapod, mert számít, hogy épp milyen lelkiállapotban vagy, van-e valami betegséged, hogyan táplálkoztál előtte, mennyit mozogsz mellette, mennyi a súlyfelesleged, stb.

2012. nov. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 SzilKa ***** válasza:

Előzőnél a pont. Egyébként összességében véve a tartós életmódváltás a legbiztosabb "diéta".

Nekem személy szerint az első étrend, ami bevált, az a candida diéta (2 hó alatt 10kg minusz), viszont nem fogom abbahagyni később sem, csak egy-két dolgot hozok majd vissza mértékkel (tej, sajtok, gyümölcsök). Lehetőség szerint igyekszem kerülni a mesterséges dolgokat, a tartósítószereket és így jobban is esik a kaja sokkal... Felfedeztem az árpát, a kölest...

2012. nov. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Így van ez mindenkinél más. Az igényeinknek, lehetőségeinknek megfelelően kell választani.

Én nem akartam lemondani semmiről, nem akartam hogy meglegyen szabva egy nap hányszor ehetek, sem az 5x i étkezés, sem 1-1 étkezés kihagyása nem jött be.

Nem akartam semmilyen ételt ki iktatni az életemből mert előbb utóbb csak eszme majd kenyeret , stb..

Szóval én a kalóriaszámlálás mellett döntöttem. Az nálam nem működött hogy főzésnél mindent lemérjek, így rátaláltam a kalóriabázis oldalra ahol minden fent van. És sok kalória táblázattal ellentétben a főtt kajáknál nem adagot adnak meg ( ugye ami akármi lehet) hanem grammal is lehet számolni. Így amit megeszem azt lemérem és beírom az étkezési naplóba. Továbbá az oldalon az a jó, hogy számolja a fehérjét , zsírt és ch-t. Szóval ezzel sem kell nekem bajlódni. összességében elmondhatom hogy soha ilyen jól nem álltam még a fogyókúrával és biztosan haladok a célom felé. Én 1500 kalóriás étrendet követek és mindennap mozgok is. Nem éhezek, nincs tiltólista. Azt eszem amit a család.

2012. nov. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A diéta alapból nem segít. Életmódot kell váltani, na az már hatásos
2012. nov. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem érnek semmit az "időszakos" diéták.Egész életedben egészségesen kell enni és ha ezt teszed a testsúlyod magától beáll az annak megfelelő szintre.Lehet radikálisan hangzik, de én 10 hónapja Vegetáriánusként kezdtem (elég borzalmasan,de még így is fogytam egy csomót) és most lettem pár hete Vegan,szinte halálra kajálom magam az egészséges cuccokon és szép lassan egyenesednek ki a pici gömbölyded vonalaim és ahol túl kevés van rajtam, kezd feltöltődni.Nevetséges mennyi energia van bennem, alig bírom felhasználni, nem vágyom édességre ( pár hete semmi cukor, vagy elhanyagolható ami a különböző gyümölcsökből/zöldségekből jön) és annyit eszek aminnyit akarok, bármikor.Nem kell határt szabni, mert egyszerűen érezni fogod.Nincs kalória/CH számlálás, csak ÉLET.(Egyetlen "hátrány" hogy b12-t és D vitamint kell szedni, ami úgy őszintén nem nagy dolog és nincs több 1000 ft/hónál)
2012. nov. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!