Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Linkelnetek egy egy oldalt...

Linkelnetek egy egy oldalt ahol ingyen lehet regisztralni es blogot kesziteni ugy hogy regisztralas nelkul masok is tudjak latni es en in lathassam hanyan neztek meg a blogomat?

Figyelt kérdés
Ezt a kerdest mar kiirtam egy mas kategoriaba de gondolom itt tobb valaszt kapok ra.Milyen tornagyakorlatokat ismertek amik izmositanak vagy fogyasztanak foleg comb,has es csipo kornyeken?Linkelhettek videokat is.Milyen legyen a blogom hogy sikeres legyen?

2012. nov. 11. 10:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Kaptál már választ, és írni azóta se tanultál meg!

Mit akarsz még? Írd ki mindig a facebook-ra amit meg akarsz osztani!

2012. nov. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem lenne muszaly ilyen baratsagtalan komenteket irni.Nem tudom ha kaptam-e valaszt mert toroltek a kerdesem amit tegnap kiirtam.
2012. nov. 11. 10:39
 3/3 anonim ***** válasza:
www.blog.hu nem nehéz megtalálni :D az hogy mennyire sikeres az meg csak a készítőn múlik ami blogot 15 évesen írtam rengetegen olvasták és kommenteltek most elkezdtem még egyet, olyan mint sarkvidék semmi látogató :D
2012. nov. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!