Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Télen fogyni? Hogyan?

Télen fogyni? Hogyan?

Figyelt kérdés
Szóval fogyni akarok, de mindjárt itt a tél, egyre hidegebb van. Hogyan fogyjak így,ha nem tudok kint tornázni?Vagy tudnátok javasolni olyanokat, amiket a házban is tudok csinálni? Előre is köszi :)

2012. nov. 12. 19:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Te udvaron szoktál tornázni?:DDAmúgy ezért találták ki a konditermet,futógépet,szobabiciklit.(De ha jól felöltözöl kint is futhatsz.. Tavaly majdnem 30cm-es hóban futottam 8km-ert:D na az megerőltető volt..)
2012. nov. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Se futópad, se szobabicikli, se konditerem a városomban, továbbá értelmes válaszokat kérek :)
2012. nov. 12. 20:10
 3/14 anonim válasza:
45%
ha fiú vagy akkor ajánlom a fekvőtámaszt, felülés. Énnekem ez vált be :)
2012. nov. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
lány vagyok de köszi :/
2012. nov. 12. 20:57
 5/14 anonim ***** válasza:
82%

Én is lány vagyok egy 3000 fős faluban, de még itt is van konditerem (látogatom is). Karácsonyra kérhetsz szobabicajt.

De ha egyik se tetszik nagyon sok torna van fenn pl. youtube-on. Azt direkt szobába találták ki.

2012. nov. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%
futni lehet hóban is..nekem is sikerült epdig én egy lusta dagadt disznó vagyok:)
2012. nov. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%

simán otthon tornázol zenére, dvd-re stb

télen az idény zöldséget-gyümölcsöt veszed nem az 1000ft-os rózsaszínű koktélparadicsomot

kígyóuborka, répa, káposzta, csalamádé, retek, sav.káposzta, cékla, sütőtök, alma, majd lassan a narancs és a mandarin is lejjebb megy

2012. nov. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
22%

Normálisan eszel, mint nyáron: húsokat, zöldségeket.

Erősítesz a szobádban, pont így. De ehhez fel kell tudni ismerni, hogy a sz.ar minőségű kaják hatásai miatt hízol el, és ezeket kell tudni kiküszöbölni fogyáshoz!

2012. nov. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Az interneten (youtube-on) találsz aerobic videókat. Azokat nyugodtan csinálhatod otthon a szobában.

Rubint Réka videókra gondolok például.


Amíg ez az őszies idő van addig egy Thermo pulóverben és sapkában simán lehet kocogni esténként. (legalábbis én szoktam)

2012. nov. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

RR helyett akkor Bodyrock TV vagy Insanity (adjunk a minőségre).


Kocogás helyett télen is inkább rövid sprint! Kocogásnak nem lenne értelme, de még káros is lenne.

2012. nov. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!