Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Úgy lehet fogyni, ha nem...

Úgy lehet fogyni, ha nem mérem a súlyomat stb?

Figyelt kérdés
Nem akarom megmérni se a súlyom, se a vastagságom, mert tuti a szívemhez kapnék viszont szeretnék lefogyni... A siker is valójában az lenne, ha szemre karcsúbb vagyok, nem az ha elérek egy adott súlyt...

2012. nov. 11. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
A súlymérés nem függ össze a fogyással ha nem akarod mérni magad akkor ne mérd. Egyébként ha sportolsz és izmot szedsz fel akkor valószínűleg többet fog mutatni a mérleg ahhoz képest hogy zsírban mennyit veszítettél
2012. nov. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Úgyis észre fogod venni, hogy egyre jobban lóg rajtad a ruha, kifogysz a melltartódból, simán lejön az ujjadról a gyűrű, amit eddig cibálni kellett... De az nagy segítség, ha tisztában vagy vele, hogy honnan indultál. Elkeseredett napokon hatalmas segítség tud lenni, hogy már X kilót leadtál.
2012. nov. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Majdnem minden napom elkeseredett jelen helyzetben...
2012. nov. 11. 19:36
 4/8 anonim ***** válasza:

Helló!

Én is ugyanígy "fogyózok"!

Kb másfél hónapja vagyok egy olyan diétán ami nagyon jó és nem éhezem .

Tudod az abaj hogy szemre magamon nem látom hogy fogytam volna,de viszont már rám jön kényelmesen az a gatya ami mondjuk a a nyár elején elég szűkös volt és kiakartam dobni...

Ami a lényeg hogy húst egyél,sok zöldséget,tésztákat felejtsed el.

Én úgy csinálom hogy reggeli 7kor 10-15dk párizsi paradicsommal vagy ubival,vagy puffasztot rízset kombinálom valamilyen húsos krémmel.Majd 10órakkor 1-2 alma,

Ebéb azt amolyan 12-13körül szoktam általában valami sülthús káposztával,olykor olykor gyros is becsúszik ,majd 3 után megint almázás

és 6környékén vacsorázom ,este meg ha fáradt vagy akkor menni fog az alvás korgó gyomorral ,én melóhelyen ilyenkor kávézni szoktam természetesen cukormenteset az valamennyire csillapítja az éhségemet,vagy szotyizok.

ez nagyon jó diéta, a cukor egyáltalán nem hiányzik és a kenyeret meg tésztákat lehet pótolni.És ha nagyon édesszájú vagy akkor ajánlom [link]

És szerintem hülyeség a kilókat nézni,mert az alapján soha nem leszel magaddal elégedett,ha csak nem 30-40kilókról beszélünk ha nem többről.

2012. nov. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ó, hát én a tészták rabja vagyok, imádom :((( A többi megoldható volna...
2012. nov. 11. 19:47
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha a tészták rabja vagy akkor csak váltsál át kenyérben is a rozskenyérre vagy ehetsz puffasztot hungarocelt azok is nagyon finomak -tudtad hogy pufasztott hungarocelből 5 perc alatt tejberizst tudsz csinálni?(meleg tejbe beleaprítod majd édesítheted úgy ahogy jól esik és kész a finomság)

Eleinte Én is nehezen váltam el a tésztákról,de most már annyira nem izgatom rajta magam.

Vagy ha tényleg nagyon tésztás vagy akkor vehetsz speciális tésztákat is amiknek csökkentett szénhidrát tartalma van csak az picivel többe kerül.Én azt mondom hogy tűzz ki magad eké egy napot hogy mikortól álsz át az étkezéseddel hogy no czukor no tészta és aztán hajrá!!!Elmondom a cigiről nehezebb volt leszoknom!!!

Sok sikert!

2012. nov. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia!

Ne legyél elkeseredett, ne sajnáltasd magad. Ezzel csak szomorítod a környezeted is, illetve nem fogsz tőle fogyni. Most arról kérdezősködsz, hogy hogyan lásd magadon ha fogysz. De remélem az érzed, hogy addig míg nem fogysz, addig felesleges ilyenen gondolkozni. Ha fogyni fogsz, úgyis megérzed, nem kell részletezni az "látóeszközöket". Ha esetleg tényleg erősnek érzed magad, hogy elkezdj egészséges életet élni (ami egyenlő az ideális alakkal), akkor ne halogasd, hogy "majd holnaptól", hanem kezd el már most.

Találtam a facebookon egy oldalt, ahol a túlsúlyos nő most van az életmódváltásának 4. napjában. Alapul az update módszert alkalmazza. Nagyjából minden fontosan posztol. Hátha insprirál ez téged, hátha lendületet ad a kezdéshez: Alakreform Ancsa


Sok sikert kívánok mindkettőtöknek!

2012. nov. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A súly mérése nem függ össze a fogyással, hízással..


Szénhidrátszegényen, sok húst és zöldséget (a zöldségeknek alacsony a ch tartalmuk!) szükséges fogyasztani egy embernek, mert egyéb módon könnyen megbetegszik. A beteg pedig így számíthat javulásra.


A teljes őrlésű gabonák, fogyókúrás divattermékek (abonett, joghurt, zsírszegény túró stb.) mind veszélyesek lehetnek, ugyanis közük sincs a fogyást segítő, normális táplálékokhoz (amik a húsok, zöldségek, gyümölcsök..).


Rajtad áll hogy mit eszel, ez gyakorlatilag egy döntés. Olcsó-finom-megszokott, de betegségekkel jár

vagy esetleg valamivel drágább (bár a zöldségek viszonylag megfizethetők) szintén finom- de a megszokástól eltérő táplálkozás: ami jó eséllyel gyógyszerszegény életet, egészséges (szálkás) testet adhat.

2013. jan. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!