Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lépegető gépen egy órát vagy...

Lépegető gépen egy órát vagy futni 6km-ert?

Figyelt kérdés
Nem túl konkrét ez a kérdés tudom, eddig elmentem futni szomszéd faluba oda vissza így 10km... hatott is de most, hogy korán sötétedik, fáj a lábam esős idők... és max fél óra után hazajöttem. Itthon van egy lépegető amivel filmnézés közben egy órát tudok menni. Engem most az érdekelne, hogy szigorú diéta mellett melyik hatásosabb... nem érdekel ha a futás rosszabb de hatásosabb :D

#futás #fogyás #lépegető gép #sport télen #sport ősszel
2012. nov. 12. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:

a stepper nem jó.

túl kevés kalóriát éget.

viszont a tempós ugrókötél edzés,akár 3x annyit,mint a kocogás.

ha meg ennyit futsz,akkor elengedhetetlen az erőedzés,értem ez alatt a guggoló edzést saját testsúllyal,hogy ne az ízületeidet koptasd szanta széjjel.

gugliba-fegyencedzés könyv.

2012. nov. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10%
600x érdemesebb a saját súlyos erősítés (írta Ember a fegyenc edzést). Intenzív edzésnek van értelme, nem hosszú időpocsékolós tötyögésnek! Intenzíven nem bírunk sokáig edzeni, de a testedzésnek a minőségről kell szólnia, és az intenzív edzés a jobb minőségű. Élettanilag..
2012. nov. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A futás sokkal hatásosabb.

Lépegetőzni ráérsz akkor amikor -10C fok lesz odakint.

2012. nov. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
futás.
2012. nov. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszokat, akkor futok:D... erőnlétem meg minden délután kondiban erősítem... az nem gond... fogyni akarok, szálkásodni ...ott nincs kardio gép :\
2012. nov. 17. 17:52
 6/7 anonim ***** válasza:
És a fogyás továbbra is táplálkozás kérdése, ezen egy fecske nem változtat, bármennyit is futsz. Csak a térdeidet terheled fölöslegesen.. :(
2012. nov. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Taplalkozasharcmuves! Nem csodálkozom, hogy 24% az értékelésed. :D :D
2012. nov. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!