Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » úgy döntöttem egészségesebben...

úgy döntöttem egészségesebben fogok étkezni, ez gáz ha így csinálom?

Figyelt kérdés

megfőzöm a brokkolit és a karfiolt és megfűszerezem, majd mindezt össze turmixolom, mellé olaj nélkül sült csirkemell szelet, ez egészséges ebédre?

Az egyik ismerősöm azt mondta ez gusztustalan, mert nincs benne tejszín, ti mit gondoltok erről?


2012. nov. 13. 12:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

A kérdező érdekében én nem állnék le, inkább felajánlanám neki a lehetőséget, hogy megismerje azt amit a legtöbbek elől eltitkolnak.


Kérdező: nem cukrozzák a tejszínt. Kaphatsz különböző zsírtartalmú tejszíneket, cukrok, adalékok stb. nélkül, nem erről van szó.


[link]

wynlord@freemail.hu

2012. nov. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Kettőnk közt egy különbség van: Ön szakembernek nevezi magát, én sosem állítottam ilyesmit, és az Ön tollából is határozottan elutasítom ezt a címkét.
2012. nov. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

1. A Szélmalomharcos válaszoló amiket ir, azokban nincs több igazság, mint minden más extrém diétában - épeszü ember nem kezd bele, mert komoly betegségeket okoz magának.


2. A kérdésre: a helyedben a karfiolt meg a brokkolit nem turmixolnám le, hanem kisebb rózsákra szedve tálalnám, igy szebben néz ki és azzal, hogy rágni kell, jobban is laktat. Viszont egészségesebb, ha kevés (tényleg kevés) olivaolajjal vagy vajjal feljavitod, mert valamennyi zsiradék jelenlétében sokkal többféle vitamin tud felszívódni.

3. Nekem a tejszinnel leöntött ételek nem feltétlen gusztusosabbak - van, mihez illik, de párolt zöldségekhez nem feltétlen illik, és egész biztos nem hiányzik belöle.

2012. nov. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A kérdésre válaszolva tök jó ez a kaja, én is szoktam ilyet enni. Néha összeturmixolom a zöldséget fűszerekkel, néha rózsákra szedve zöldségpárolóban párolom. Teljesen rendben van tejszín nélkül is. Egyáltalán nem gusztustalan :D
2012. nov. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ez teljesen jó!
2012. nov. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Azt hittem itt válaszoltam,

aki "Szélmalomharcosozik" az semmilyen állítását nem tudja megerősíteni, de persze a tudományon alapuló állításaimat sem cáfolhatja meg.


A kérdésre pedig: még mindig a legjobb étel a zöldség és a hús, különböző elkészítési módokkal ez nagyon jó.

2012. nov. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!