Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » úgy döntöttem egészségesebben...

úgy döntöttem egészségesebben fogok étkezni, ez gáz ha így csinálom?

Figyelt kérdés

megfőzöm a brokkolit és a karfiolt és megfűszerezem, majd mindezt össze turmixolom, mellé olaj nélkül sült csirkemell szelet, ez egészséges ebédre?

Az egyik ismerősöm azt mondta ez gusztustalan, mert nincs benne tejszín, ti mit gondoltok erről?


2012. nov. 13. 12:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
9%

Hús - zöldség: egészséges.


Szerintem gusztustalan és igénytelen az, aki azt a s.zart megeszi ami a tehénből kijön. Főleg mivel baromira káros.

2012. nov. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Zsírt azért fogyassz, nagyon sok sovány húst és zöldséget meg kell enni ha nem eszel zsírt, de még így is tápanyag hiány lehet belőle. De azért húsok mellett ez szélsőséges eset, csak így tovább! Legyen finom, élvezd a kajákat mert 15 év múlva is ez lesz az egészséges, ilyesmiket kellene enni!
2012. nov. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi baj vele. De célszerűbb lenne a turmixolt zöldséget már pépes állapotban fűszerezni, mert könnyebb azt folyamatos kóstolással ellenőrizve beállítani, mint előre hozzáadni, és reménykedni, nem lesz-e túl sós vagy fűszeres.


A tejszíntől egyébként nem gusztusosabb, hanem gazdagabb lesz a köret, és ha nem fogyni akarsz, csak egészségesen enni, akkor nem is kell lemondani róla. De amúgy teljesen kihagyható szerintem.

2012. nov. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Harcművész válaszaival azért érdemes vigyázni...


Egyébként a sz.ar az két lyukkal hátrébb jön ki, a tej a tőgyből. Anyukáddal beszélgess erről, ő is hasonló "sz.arral" táplált babakorodban.

2012. nov. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó, ugye táplálkozástudományi szempontból a csecsemő korban fogyasztott anyatejet a később fogyasztott marha tejjel nem akarod összekeverni?


Mert ha igen, ha szerinted a tápanyag és hormon tartalmuk, fehérje összetételük azonos, akkor nem tudom mi a fenét keresel itt és kritizálod a válaszomat.

2012. nov. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

A stílusod legalábbis jelentést érdemelne, de mindegy, általában a válaszaid tartalma is elég vitatható. Ha valaki sűrűn olvasgatja a témát, az ezt pontosan látja.


Remekül dobálózol terjengős szakkifejezésekkel, és nyilván valamiféle egyoldalú, szűk látókörű tudás is van mögöttük, de végtelenül szélsőséges és szemellenzős vagy. És ez minden témában baj és egy idő után a "szakmaiság" rovására megy.

2012. nov. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Egyébként természetesen NEM azonos a tehéntej és az anyatej. Arra próbáltam rávilágítani, hogy a Földünk állatai, működésük, a tehén teje, amely táplálja a borjút (és horribile!!! embereket is!!!) több tiszteletet érdemelne. A "sz.rozásnál" mindenképpen.
2012. nov. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! egyébként a tejtermékeket szeretem, csak szerintem a boltban kapható tejszínt fölöslegesen agyon cukrozzák
2012. nov. 13. 13:08
 9/16 anonim ***** válasza:
oké, de itt álljatok le mindketten a vitatkozásotokkal,
2012. nov. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Milliók életét teszi tönkre a magához hasonlóan gondolkodó szakemberek táplálkozási ajánlása! Én vagyok szélsőséges, szemellenzős? Én juttatok kórházba embereket, én ajánlgatom mérgező élelmiszerek fogyasztását? Nem, ellenkezőleg, én teljes mértékű határozottsággal kiállok ezek ellen, ez tűnhet szélsőségesnek, de bocsássa meg nekem, egy szélsőségesen beteges világban szerény tapasztalataim eddig azt igazolták, hogy a diplomatikus megoldások semmit sem értek, még több betegséget és szenvedést okoztak.


Amitől gyermekek ezrei cukorbetegek, felnőttek százezrei, milliói betegek, elhízottak azt nem tudom máshogy nevezni mint méreg, szemét, vagy akár az említett anyagcsere végtermék megjelölés.


Elnézést, ha ez sérti a szépérzékét, az enyémet is sérti a sok tejfüggő, beteg ember vagy a vastagbélrákos, cukorbeteg, autoimmun beteg kisgyermekek látványa. Így egálban volnánk. Világi témáról van szó, teljesen irreleváns hogy hol/kinek/mit jelent.

2012. nov. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!