Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » "Agyamra megyek ". Tudom...

"Agyamra megyek ". Tudom magamtól orvosolni, vagy irány az orvos?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok. Nem túl kitartó fogyókúrázó. Évi súlyingadozásom kb 15-20 kg....

Sportolni..egyszerűen nem megy..Utálom, nem élvezem, ezért abbahagyom hamar.

Sikerült már egyszer "vékonyra" kínozni magam, majd visszajött az a 20kg természetesen.


kb 3 hete így eszek, tudom h. vacak, fogyok én, de ésszel tudom h. ennek sem lesz jó vége.


Reggeli: gyümölcs joghurt, vagy 2 evőkanál zabkása megfőzve, vagy egy tonhalkonzerv (natúr)

Tízórai: gyümölcs (1 alma, vagy banán, narancs..stb..)

Ebéd: sokszor semmi, sőt visszagondolva mostanában semmi..

Uzsonna: szintén nincs

Vacsora: sovány túró, vagy natúr tonhalkonzerv, vagy kefír.


Kényszeresen figyelek arra h. ennél véletlenül se egyek többet. Rosszul érzem magam ha bármilyen ételre gondolok.


Mit csináljak magammal, h. ebből kimásszak?


2012. nov. 14. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Kérj segítséget, mondjuk tőle:

shapeshifter.blog.hu


Egy étkezésizavarost már "kikezelt".

2012. nov. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak az ebédeden és az uzsonnádon kéne változtatnod, és persze mozogni. Nagyon sok mozgást én is utálok, de lehet találni olyat, amit szeret az ember, csak próbálkozni kell.

De azt nem írtad hány kiló vagy. Lehet, hogy csak szerinted van rajtad felesleg, valójában nincs.

2012. nov. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Van, kb 25 kg felesleg 158cm vagyok és hozzá 75 kg. De azt hozzáteszem h. 88 kg-ról indultam elég rég :)

Van önkritikám, önkontrollom is működik egy darabig, csak az agyban van valami baj :)

2012. nov. 14. 14:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Ismerős a dolog :) Talán edzőpartner kellene?
2012. nov. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Orvos, de sajnos van egy tippem: nem beteg vagy, csak meghülyített. Azaz nem te mész az agyadra, hanem a sok okoskodó idióta 'jó' tanácsa. Ha te sem ismernél orvosokat, boldogabb lennél..


Fogyókúrázol és ingadozik a testsúlyod, az evés meddig terjed nálad? Reggeli joghurt. Kérlek szépen, itt van minden probléma, nem kell neked orvosi segítség.


REGGEL SEM ESZÜNK JOGHURTOT mert nem emberi kaja. Reggel zsíros ételt eszünk: tojást, szalonnát zöldséggel hogy beindítsuk az emésztésünket és megalapozzuk az egész napi megfelelő működését.


A hal konzerv jó, a zabbal persze hogy nem tudsz fogyni.. HÚS (hal) és zöldség pipa.


tízóraira mehet a gyümölcs, de egész nap nem kell több 1 almánál! főleg amíg fogynál.


Ebéd semmi.. szóval, ugye Te is érzed a problémát. Akkor változtass rajta, ezen nem az orvos tud, az orvos nem ehet helyetted :) Hús és zöldség ebédre. Sütve, párolva, így-úgy fűszerezve, finom legyen!


Uzsi: részlet kérdés.

Uzsonna vagy korai vacsora: meglepő módon állat és zöldség. A túró, kefir a tehén teje, tele van hormonokkal, autoimmun folyamatokat okozó fehérjékkel, okkal nem eszünk ilyeneket. Jaa, hogy ezekkel tömi a mainstream tömegmédia az embereket? Lehet úgy dönteni, hogy belehalunk ezekbe vagy jó gyógyszerfogyasztók leszünk, de inkább kerüld el. A tonhal jó este is.


Fogyassz halat, de a szárazföldi állatokkal is szépen menni fog a fogyás. A glutén, tejtermék fogyasztás nagyon minimális legyen. 1-2 havonta becsúszik, nem jó de megesik, de kerüld el minél inkább ezeket!


Ez be fog jönni. Annyit egyél, amennyi jólesik, nem kell túl sok mert fölösleges, és nem takarékos. Tápláló ételekből (hús, zöldség) nem kell túl sok. Joghurtból sok kéne, de még a kevés is káros, nos ez a gond.

2012. nov. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!