Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Augusztus végén kezdtem...

Augusztus végén kezdtem diétázni elsőnek leadtam október közepére 6-7 kilót. Azóta teljesen megállt az egész pedig még sokkal kevesebbet eszek, hogy lehet? Többi lent.

Figyelt kérdés

Tehát naponta körülbelül 1500 kalóriát eszem összesen. Ezt leginkább salátából pároltzöldségekből és kevés hússal (csirke mell). Naponta futok másfél órát minden nap. Nem iszom semmilyen űditöt sem édességet. Mégis mintha az utóbbi 1 másfél hónapban már teljesen eredménytelen lenne. Pedig mindig bevezetek valami újat az egészbe pl: este 6után nem evés. Nem értem mi lehet velem miért nem fogyok tovább már nagyon demoralizáló. Főleg hogy már szinte depressziós vagyok attól hogy nincs sikerélményem mégis nagyon keményen csinálom.


19f

187cm

92kg


2012. nov. 14. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:

ezt az 1500 kalóriát annak idején kiszámoltad? Hogy ennyi kell a fogyáshoz?

Amúgy szerintem bíráld felül. Ami mondjuk a 96-97 kilóhoz jó volt az a 92 höz már nem biztos.

Mennyit akarsz még fogyni? Mert ha az utolsó kilókat "nyűvöd" akkor azok sokkal nehezebben mennek le oda még több kitartás kell. Amúgy ha kalóriát számolsz akkor nem kell csak salátán és kevés húson élni , változatosan lehet étkezni hisz nincs tiltott dolog, és nem kell a 6 után semmi elvet sem követni. Szerintem azért kezdesz depressziós lenni, mert nem rendes dolog hogy salátán tengődsz. Főzeléket, levest mikor láttál

2012. nov. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Annyit értél el, hogy a pajzsmirigyed már alig működik, takarékon van a tested, beéri kevesebbel is, hatékonyabb az energiagazdálkodás. Mozgást kéne változtatni vagy intenzitást fokozni, és nem kevés hús, hanem sok, a fehérje kell a mozgáshoz.
2012. nov. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a kevés evéssel szerintem lelassítottad az anyagcserédet, vagyis a tested beállt a kevés kajára, és most alacsony energiafogyasztású üzemmódban megy
2012. nov. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!