Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jézusom, mi van velem 17 éves...

Jézusom, mi van velem 17 éves vagyok de nem vagyok normális, mi ez az egész?

Figyelt kérdés

egyszerűen nem vagyok normális

normálisan reggeliztem(1főtt tojás, 2szelet sonka, 2szelet sajt, kígyóuborkaszeletek, 4db kukoricás abonett)

tízórai 1 db alma

ebéd tárkonyos pulykaraguleves

1db rizseshús húsgombóc

leültem tanulni és csak a dióra tudtam koncenrálni, hogy dió dió Úristen meghalok a dióért

kimentem az udvarra és amit a földön találtam összedszedtem lekuporodtam a sarokba megtörtem és megettem e kb vagy 60-70szem volt

de nekem ilyet nem szabad és ezt tudom is, nem szoktam ilyet csinálni tudom hogy a dió rossz de akkor is mintha csak kérte volna a testem mintha hiányozna neki

de ilyen nincsen vagy mégis van

most meg itt tanulok teljesen normálisan, tudok koncentrálni, figyelni nem jár az agyam a dión csak a tanuláson

mi ez


2012. nov. 7. 14:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudja a szervezeted, hogy mi kell neki. :D
2012. nov. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz az... Nem cukorkát ettél, nyugi:-D egészségedre!:-P
2012. nov. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
A dió nem rossz. Tele van ásványi anyaggal , vitaminnal, a szervezeted hiányolta és jelzett. Ne legyen bűntudatod emiatt.
2012. nov. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ha csak nem vagy allergiás a dióra akkor jól tetted, egészséges ... pláne a fa alól, amikor még olyan félig nyers, fehér bőre van a belének ... hol az a faaaaaaaaa????!!!
2012. nov. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen intenzív kajálási rohamok jönnek rád, az azt jelenti, hogy nem jó az étrended.

Egyél többet, és mozogj többet.

A szervezeted még fejlődében van.

2012. nov. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én a spenóttal vagyok így.

nem ritka, hogy mint egy holdkóros, indulok a boltba, kb. bármikor - csak hogy vehessek frisset vagy mirelitet vagy pürét vagy spenótkrémmel töltött péksüteményt.


"tudom hogy a dió rossz"

miért rossz? dehogy rossz! elsődleges étrendkiegészítő, tele van vitaminokkal (főleg E és B), ásványi anyagokkal (magnézium) - és jó hatással van a szív- és érrendszerre.

a rosttartalma is magas, tápláló dolog, ami tök jó. :)

sokkal jobb diót enni, mint pl. külön magnéziumtablettát kajálni. :)


ha nem vagy rá allergiás, akkor egyed nyugodtan!

a testünk mindig jelzi, ha valamire szüksége van. ez így normális.


ja és ha ennyi diótok van, küldjél már belőle egy zacskóval nekem is! :D

2012. nov. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
a dió egészséges..
2012. nov. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
de diót nem szabad ennyi mert hizlal és én mégis megettem...
2012. nov. 8. 21:09
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor összegezzük:

Hizlaló étel nem létezik, a mértékletességen múlik minden.

Tudom én is, hogy a dió kcal tartalma nem kevés, mert a zsírtartalma magas. Viszont ez nem ugyanaz, mintha mondjuk olajban úszkáló fánkot, vagy lángost ennél... Számít a bevitt kcal, de NEM mindegy, miből tevődik össze.

Másik dolog, hogy gondolom, ez nem mindennapos dolog. Nem egy alkalmon fog múlni.

2. voltam.

2012. nov. 9. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!