Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nektek mi ad erőt hogy kibírjá...

Nektek mi ad erőt hogy kibírjátok a fogyókúrát? Hogy megálljátok hogy ne egyetek főleg úgy hogy sok időnek el kell telnie hogy látszódjon a változás?!

Figyelt kérdés
2012. nov. 14. 16:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kitettem a hűtőre egy olyan képet, amin 106 kilós voltam! Most 79 vagyok...
2012. nov. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon jó... :D

Én nem merem kitenni az indulósúlyos képem, mások is vannak a családban, nekik muszáj enni néha. :D

Hogy mi ad erőt? Én egy hatalmas nagy lelki "pofon" miatt kezdtem el valóban diétázni és mozogni, elég ha emlékeztetem rá magam amikor félrezabálnék, és már nincs is kedvem, elszántan fogyok tovább.

2012. nov. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A dícséretek és az elismerő pillantások amiket legújabban kapok! Hmm, nagyon jó érzés, az égbe röpítik az önbizalmat, és az ember elszántabb lesz, mint valaha. :) Aztán, hogy elkezdtem érdekelni a férfiakat, ez nem volt azelőtt. :) És az új ruhám, hogy mostmár nem minden vásárlás végződik sírással és hisztivel!


Kitartás, neked is majd eljönnek ezek a pillanatok! Csak higyj magadban! Ez egy sablonos gondolat, de ez a legfontosabb, az egész diéta alapja.


Hány kilóról indulsz?

2012. nov. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
az a pasi bokjai akit uugy imadok :)
2012. nov. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem ugyanaaz ami az utolsónak :)) a szerelmem bókjai amiket a külsőm miatt kapok :$ hiába, a hiúság nagy úr :D
2012. nov. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszii ki fogok tartani!:)70 kg 172cm
2012. nov. 14. 19:45
 7/9 anonim válasza:
Mindig nézegesd magad... Olyankor eszembe sem jut enni.
2012. nov. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Számtalanszor elkezdtem, de nem bírtam ki. Most sikerült életemben először tartósan kitartanom diéta mellett, ennek gyümölcse -9 kiló. Kellett egy kattanás, amivel tényleg kőkeményen elhatározom magam... Most raktam össze a gépemen levő képekből egy előtte-utána képet, és leesett az állam, tudatosult bennem, mennyi mindenről mondtam le eddig, és hajnalok hajnalán keltem futni. Most már soha nem fogok visszasüllyedni a tunya, zabálós állapotomba. :) Nekem 3 hónap kellett a látványos változáshoz. Én ugyan láttam a mérlegen, hogy haladnak le a kilók, de elkeseredtem, mert magamon nem vettem észre. Most már csak az utolsó pár kiló van rajtam, és minden egyes gramm meglátszik, olyan részeket veszek észre magamon, amiről nem is tudtam, hogy ott vannak..
2012. nov. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nekem mindig az jut eszembe, hogy életem szerelme hogy és miért utasított el... Ez volt 2 hónapja. Akkor voltam 87 kg most (kisebb megszakításokkal) 76 kg.

L/19

2013. máj. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!