Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez koplalásnak számít?

Ez koplalásnak számít?

Figyelt kérdés

Egy napi kcal bevitelem 1000-1200 között van.

Ez kevés? Nem akarok koplalni de általában úgy jön ki hogy ennél többet nem tudok vagy nem bírok enni.. :S

17/L


2012. nov. 14. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen
2012. nov. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De akkor mit tudnék enni ami nem "szemét" kaja, és megfelelő mennyiségű kalória van benne?
2012. nov. 14. 19:59
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez nem számít koplalásnak én is ennyit étkezem bár az más kérdés ha neked az 1200 úgy jön ki hogy mondjuk egész nap megeszel egy big mac menüt. Lehet kevés kcal étrendet összeállítani ami összességében sok tápanyagot tartalmaz én 5-6x szoktam enni egy nap és így jön ki az 1200-1500
2012. nov. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem.

1000-1200 kcalba rengeteg minden belefér. Bár javaslom az 1200-at, az 1000 lehet tényleg elmegy a koplalás felé.


A sok zöldség, gyümi, rozsos/magvas/korpás pékárú, barna rizs és fehérje eltelíti az embert.

A cukros, fehér lisztes dolgok felviszik a vércukrot, ezért van hogy pl. egy kakaóscsiga után gyorsan megéhezel, de egy barnarizs + sovány husi + saláta/zöldségköret után lehet 4-5 óráig nem vagy éhes mert rengeteg rostot és fehérjét tartalmaz, ami eltelít.


Szerintem nem koplalás. Ha tele vagy, ne egyél többet, mert az nem jó, ha teletömöd magad!! (mármint élettanilag, nem jó a túlterhelt gyomor, meg nagyon lefárasztja az embert és mozogni se tudsz jól ha tele vagy pl. sportolni is nagyon rossz úgy, ha nyom az ember hasa)


Egyél egészséges dolgokat, főleg zöldségeket/salit/zöldköretet részesítsd előnybe, de persze kellenek a jó minőségű ch-k is: zabpehely, barnarizs, durumtészta, magvas pékárúk, stb.

2012. nov. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!