Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális?

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Sosem ehetek annyit mint bármelyik normális ember. Most tévedtem ebbe a kategóriába, és ti fogyókúrás kajának annyit írtok, amennyit én három nap alatt eszem meg... Tudok fogyni, az oké, úgy szoktam, hogy, pl. egy nap csak egy darab valamit eszem, mittudomén az ilyen 100-200 kalória, ezt csinálom 2-3 napig le is megy 2-3 kiló, azt meg szépen lassan visszaszedem, szóval így szoktam csinálni hogy ne hízzak el, hogy egy hónapba egyszer-kétszer ezt eljátszom, és mondom a többi napokon sem eszem annyit mint egy normális ember. Nekem tök furcsa hogy más reggelizik, meg ebédel, meg vacsorázik is jó nagy adagokat, hát ha én ennyit ennék már baromi kövér lennék. Most a 63 kilómat tartom (régebben 68 voltam, szóval ez azért jó...), nem vagyok dagadt, se vékony, nem is ez a baj, csak valaki magyarázza már el, hogy ez miért van...

2012. nov. 15. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Durván közrejátszik a genetika is, de természetesen nem fogunk erre mindent.

Egy izmos ember alapanyagcseréje gyorsabb mint egy hájasé(hiába vékony!), mivel rajtad nincs izom(bocsánat, de tekintettel arra, hogy alig eszel, így nincs miből izmot építenie a szervezetednek)így te alapjáraton kevesebb kalóriát égetsz el, kevesebbet használ fel a szervezeted. Ezenkívül az anyagcseréd teljesen lelassult.

2012. nov. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hm, hát nagyon igazad van ebben, hogy nincs izmom, már kiskorom óta mindig én voltam a legrosszabb tesis bármelyik osztályban, aztán nem csoda hogy nem volt sok lelkesedésem a sportokhoz. Múltkor elkezdtem edzeni de aztán abbahagytam, ha minden nap edzek amennyit bírok (20-30 perc) akkor szerinted jobb lesz?
2012. nov. 15. 15:27
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az izom(hús!) fehérjerostokból áll(ezért fehérjedús a hús), tehát ha nem eszel eleget, nem eszel elegendő proteint, akkor nem fog izmod épülni. Fel kell gyorsítani az anyagcserédet, hogy ne hízz hirtelen, fokozatosan. Lassan kéne áttérned a normális mennyiségű tápanyagdús étkezésre.
2012. nov. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!