Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma sokat ettem? .

BBJJ kérdése:

Ma sokat ettem? .

Figyelt kérdés
Reggeli: egy nagyobb szendvics. Ebed:keves tej,teljes kiorlesu gabonabol,gabonapehely. Vacsi : egy kicsi szelet rantotthus. Boseges zoldseg salival. Kb egy evokanal kapros ontet.
2012. nov. 15. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
olyan sok helyen látom, hogy aki fogyózik, pont vacsorára eszik legtöbbet. Pedig én úgy tudtam, hogy annak kellene minimálisnak lennie
2012. nov. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ne haragudj, de így nem egészen teljes a kérdésed. Ha egész nap mentél, mint a meszes, és meg sem álltál, akkor keveset. Ha viszont ültél, akkor ez így elég. :)
2012. nov. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Reggel suliba vtam. Elso oram tesi . Tesiztem rendesen. Itthon takaritottam. Kb olyan 5 kor altam meg. 6 kor vacsiztam.
2012. nov. 15. 19:52
 4/6 anonim ***** válasza:

Alig ettél valamit.

Rántott hús ás zöldség, a többi nem is emberi kaja!

Szendvics.. kenyér. Tej?? Szopod a tehent? Ez beteges és nagyon egészségtelen, és még az alkoholistákra mondják hogy betegek lesznek..

Gabonapehely, látom sajnos húsra nemigen telik, ez rágcsáló táplálkozás nem emberi táplálkozás :(

2012. nov. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Húst és zöldségeket fogyassz, némi gyümölcsöt, ne ilyen gabona, tej és hasonló sz.arokat!
2012. nov. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves TaplalkozasHarcmuves! -megszívlelem a tanácsodat,mint ahogy bárki másét is szívesen veszem,de talán abba a személyeskedő beszólásodba ne menjünk bele,hogy "látom nem telik húsra"-mert nem tudom mennyi idős lehetsz,de garantálni merem hogy én a 17 évemmel több húst elfogyasztottam,mint te az eddigi kis csóró életedben!Sajnos ez vezetett többek közt odáig,hogy most ezen az oldalon vagyok!Üdvözöllek Drága.. :) Téged és azokat akik a zsíros kenyértől híztak 80 kilósra... :P :)
2012. nov. 17. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!