Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 12 éves 160 centi és 63 kiló....

12 éves 160 centi és 63 kiló. Hogyan tudnék lefogyni EGÉSZSÉGESEN?

Figyelt kérdés
Mit egyek és mennyit?
2012. nov. 9. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:

12 évesen ne akarj fogyni.

Kevesebb édesség, több mozgás és ennyi.

2012. nov. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még nőni fogsz, ne zabálj annyit és mozogj többet, de ne koplalj, mert akkor nem fejlődsz normálisan!
2012. nov. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
48%

Próbáld kiiktatni a glutén tartalmú ételeket: mindent, amiben búza vagy egyéb gabona van (liszt, kenyér, tészta, süti, stb., és a cukrot. Helyette rizs, burgonya, pufi rizs, kukoricaliszt, gyümölcsök, zöldségek, aszalt gyümölcs. Tésztából, kenyérből is van glutén mentes, csak húzós az áruk.

És persze, amennyire belefér: mozgás. Nem kell kiköpni a tüdődet, napi 1/2 óra tempós séta is segít.

2012. nov. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Sok mozgás.Ajánlom az úszást,ha megoldható,nekem segített.
2012. nov. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Keruld a cukros,zsiros eteleket es az uditoket.Tobb zoldseget,gyumolcsot,feherjeben gazdag hust egyel es keves krumplit,riszt,kenyeret.

Ha kivansz valami edeset inkabb egyel gyumolcsot vagy keszits turmixot cukor nelkul.Probald az edesseget lecsokkenteni , hogy csak hetente eszel 1-2-szer edesseget es tornassz.Gyalogolj nehany megalot,menj el ha lehet naponta setalni es keress valami tornat amit szeretsz vegezni(kosar,uszas,vagy kereshetsz tornavideokat a youtubeon)

2012. nov. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ugyan így voltam... Annyit csináltam, hogy ha vendégsében voltunk nem két vastag szelet tortát ettem, hanem 1 nagyonvékonykát. Nem iszom már cukros üdítőket sem. A gyorskaját is csak akkor eszem, amikor már nincs kedvem mellőzni. pl. 1 hónapban 1x. Az édességeket már nem is kívánom, sem a cukros üdítőket... Eddig kb. 2 hónapja csinálom ert az egészet és már -2 kg. Ja, és emellett még hetente egyszer elmegyek egy órát focizni. Remélem tudtam segíteni.
2012. nov. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!