Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Írnátok energiát adó kajákat...

Írnátok energiát adó kajákat reggelire?

Figyelt kérdés

A mai reggelim:

-fonott kalács és 2 nagyobbacska kocka étcsokoládé


Na, délig nem is voltam éhes, ráadásul úgy pörögtem, mint a franc.

Ha rozskenyeret eszem sonkával, sajttal,zöldségekkel reggelire, akkor viszont hamarabb éhes vagyok és olyan lassú, mint a csiga, nem bírok koncentrálni.


Tudom, hogy a kalácsos-csokis reggeli nem jó, ezért szeretném, ha írnátok nekem olyan ételeket, amiktől nem leszek éhes fél óra múlva és pörgős vagyok.

A zabkása nem jó, attól már negyed óra múlva éhes vagyok, sajnos.


2012. nov. 16. 23:13
 1/10 anonim ***** válasza:

A rozskenyér, sonka, sajt is baromi egészségtelen.


Egyébként kondolkodj: ha jól értem, egy egész fonottkalácsot ettél. Jóhogy nem vagy éhes délig. 150g zabból csinálj kását, és akkor biztos nem leszel éhes. Reggelire fontos a fehérjebevitel, ezt legegyszerűbben főtt tojással oldhatod meg, de abból minimum 4 kell.

2012. nov. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elég érdekes, hogy a lassú felszívódású zabtól éhes vagy, de a fehérlisztes fonottkalácstól és csokikától ami az egekbe löki a vércukrodat (hogy aztán nagyot zuhanjon) nem vagy éhes.
2012. nov. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

én mindig eszek reggel 1-2 kocka csokit,(többet nem!!!)

vagy egy párszem pisztáciát ad energiát,és jobban tudok koncentrálni:)

amúgy teljes kiőrlésű kenyér,vaj,valami felvágott,és zöldség.délig nem vagy éhes,és mellé 1-2 kocka csokit bevágok reggelente :D vagy ha van akkor pisztácia.:)

a lényeg hogy hosszú szívódású kajákat egyél. teljes kiőrlésűt pl. vagy zabpehely fahéjjal,almával:D az is nagyon jó,és finom is:)

2012. nov. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
ja persze, ez duma. akkor egyed a kalácsot. egészségedre.
2012. nov. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem egy egész kalácsot ettem.


Nem is arról van szó, hogy ezeken akarok élni, mert nem! Ezért is írtam ki a kérdést, és nem oltogatást kértem,hanem segítséget!!

Köszönöm a normális válaszolónak!

2012. nov. 17. 16:42
 6/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok, jó alternatíva még hogy ha teljes kiőrlésű zsömlét töltessz meg otthon készített körözöttel. Mehet ebbe is tojás, zöldség.
2012. nov. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ez jól hangzik, köszönöm! :)
2012. nov. 17. 20:33
 8/10 anonim ***** válasza:
Rántotta például elég jó reggelire. Amúgy érdekes, hogy zabpehelytől éhes leszel, hiszen az elvileg lassú felszívódású. Én is minden nap azt reggelizem és reggeli után kb 4 órán keresztül egyáltalán nem vagyok éhes. Lehet nem eszel eleget belőle, vagy nem tudom. Én úgy eszem, hogy Nestlé Fitness müzlivel keverem össze a zabot és egy fél almát aprítok bele.
2012. nov. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

barna magvas zsemlébe paradicsom és 2tojásból rántotta-tutira nem leszel éhes:)


gombás-sonkás rántotta kenyérrel

tükörtojás paradicsimmal, magvas kenyérrel

körözött, tojáskrém, sajtkrém, rozskenyér paprika

paradicsomos halkonzerv 1kornspitz

zabpehelyből sütött palacsinta tölteléknek citromos-túrós vagy almás-túrós fahéjas

túró zabkorpával, almával, dióval

kaszinótojás, tormakrémes sonkatekercs rozkenyérrel

2012. nov. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket! :)


Régen mindig 100 g-ból csináltam zabkását, mikor megettem, akkor tényleg eltelítődtem. De 15 perc után megint éhes lettem.

Mindenesetre megfogadom az ötleteiteket. :)

2012. nov. 18. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!