Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 167 cm magassághoz 61 kg...

167 cm magassághoz 61 kg soka, kevés vagy pont jó? (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Kiszámoltam a BMI-met, aszerint pont jó vagyok. (21.8) de tudom, hogy az ilyenekben nem mindig lehet megbízni, ezért gondoltam, a közvélmemény, tapasztalatok megbízhatóbb eredményt hoznak.

2012. nov. 20. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Teljesen jó. :)
2012. nov. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
sztem, ha tukorbe nezel es tetszik, amit latsz, az a legmegbizhatobb eredmeny :) (amugy meg pont jo)
2012. nov. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell látni, nekünk egy kiló-magasság adat nem mond semmit.

Mikor én majdnem ilyen magassággal (165 cm) ennyi voltam, én soknak találtam, nagyon is. De én én vagyok, te meg te vagy, szóval... :)

2012. nov. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Én 170 vagyok és 56 kg, mégis úgy érzem, van mit és hol lefaragni, inkább izmosítani. De átlagban azért tudom magamról, koromhoz képest jó bőrben vagyok. Ha te úgy érzed, hogy jó, akkor az a legfontosabb! És az, hogy ki hány kiló sok mindentől függhet, van akinek erősek a csontjai, nehezebbek is, az izom is nehezebb, mint a zsír, szóval annyi mindentől függ. Van aki 61 kg és inkább soknak tűnik, és van aki szintén 61 kg és mégis azt mondják rá, hogy hízhatna még egy kicsit. Az se mindegy, ha több van, hol? Mellen vagy fenéken? :) Szóval tényleg nem sokat mond a centi-kiló.
2012. nov. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
én is kábé, ennyi cm, kg vagyok és én nagyon szeretnék még fogyni :)
2012. nov. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szerintem pont jó vagy! :)

Én 175cm vagyok és 68kg. Én még ezt is vékonynak találom. Nem csak én, mások is. A BMI szerint is ideális. Aztán mégis mindenkitől azt hallom: "Uuu te milyen nagyon vékony vagy". Tényleg ennyi vagyok, de egyesek szerint 57-nek nézek ki. Meg már olyat is kaptam, hogy kb vasággyal lehetek vagy 50kiló.. stb aranyos kis kritikák. =) Ez sértő számomra. :D

2012. nov. 21. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Csak én olvastam a 'soka' helyet sonkát? :-D

Amúgy nézd meg magad a tükörben. Szerintem van rajtad egy hangyányi felesleg így a számok alapján.

2012. nov. 21. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
172/52 de megse erzem magam csucsformaban es nem latszok vekonynak se.
2012. nov. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!