Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hasból és oldalból szeretnék...

Hasból és oldalból szeretnék fogyni (tulsúly) a szobabicikli és felülés megfelel erre a célra?

Figyelt kérdés
esetleg ha vki tud valami hatásosabbat akkor írja le,csak ne ilyen futás meg ilyenek mert mint írtam túlsúlyos vagyok,köszi

2012. nov. 21. 00:16
 1/5 A kérdező kommentje:
ezt lehagytam, 17F/ és kb 120 kiló de nem annyira látszik rajtam a súly, mert 190 centi vagyok,de zavar és le akarok adni oldalból és hasból
2012. nov. 21. 00:30
 2/5 anonim ***** válasza:
a szobabicikli mehet, heti két intervall meg három kardiós nappal a többi pihi, a felülésnek nem mondom h nincs értelme de fogyni tőle nem fogsz, egyébiránt, helyi fogyás nincs, nemtudsz oldalból fogyni sem hasból, ha fogysz , mindenhonnan fogysz. ha hízol mindenhova hízol
2012. nov. 21. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
mi az hogy annyira nem látszik? kb 30kg felesleged van ember de legyen csak 20 már annál is igencsak sör has van :D
2012. nov. 21. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Aerob edzés, ezzel a túlsúllyal szobabicikli, kímélendően az izületeket. Érdemes venned egy pulzusmérős órát, mivel ekkora plusznál nagyon könnyen túlterheled magad. Azt, hog milyen pulzussal tekerj, itt találsz infót:

[link]


Tekerj heti 3-4x mondjuk 1 órát, ezt fokozatosan érd el. Első héten 20 perc, majd 25 stb.

2012. nov. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi,ha van még valakinek valamilyen ötlete/tippje nyugodtan leírhatja
2012. dec. 4. 00:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!