Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kb 1-1,5 kg-ot szeretnék...

Kb 1-1,5 kg-ot szeretnék fogyni, de tudom, hogy az első hetekben-napokban glikogént is vesztek, nem csak zsírt, de ha mondjuk fél kg a glikogén amit elvesztek akkor ha eszek újra normálisan akkor az a fél kg glikogén az visszajön?

Figyelt kérdés
2012. nov. 21. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Az első hetekben akár 2-kg is lemehet igy,tárolt ch+viz. És ha többet eszel akkor visszapótlódik.
2012. nov. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
figyi azt sem tudod miket irsz..ha tudnád nem itnád....A glikogén a glükóz poliszacharidja; funkciója a rövidtávú energiaraktározás ,a májban raktározódik,amikor munkát végzel onnan ürül elöször,és utánna kezdi elégetni a felesleges(amennyiben van)anyagokat pl zsirszövet.amiko eszel akkor elöször a májban raktározza vissza az adott mennyiséget ujra és ujra...a másfél kiló súlyingadozás reggeli mérleg ill estimérleg simán megvan napi szinten,tehát kapufa ha másfél kg akarsz fogyni,mérd meg magad este,utána reggel hipp hopp megis vagy...
2012. nov. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Micsoda probléma...szaladgálj egy hétig és lent is van.
2012. nov. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Másfél kilót le lehet úgy adni, hogy elmész wc-re. Őszintén szólva nem értem a problémádat, nem mindegy, hogy 51 vagy 52? Szerintem ha vékony vagy, tök mindegy. Ha meg kövér vagy, akkor 1 kg pláne nem oszt, nem szoroz.
2012. nov. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
eddig 54,5 kg voltam, most 57 vagyok 170 centihez, szóval 56-ra szeretnék lemenni. De lehet, hogy hagyom a fenébe, mert tényleg nem vagyok elhízva MÉG.
2012. nov. 21. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!