Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez?

Mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés

Reggeli (fél8): 2db vékony áfonya lekvárral megkent gofri

Ebéd(sajnos fél3): Fél grill csirke(combja+egy kicsi melle hús)

Vacsora(fél6): 2 mandarin


Nagyon kevés? nagyon rossz? milyen?



#tdjk #retgwz
2012. nov. 22. 19:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Katasztrófa.:) De mit szeretnél vele? Mert sem tömegnöveléshez, sem szálkásításhoz nem megfelelő.
2012. nov. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Tényleg borzalmas. Csinálod pár napig, örülsz hogy lement 3-4 kiló miközben majd meghalsz olyan éhes vagy. pedig igazából nem is fogytál csak vizet veszítettél..Ahogy előttem is írták sem tömegnövelésre, sem szálkásításra nem jó ez.

Arról nem s beszélve hogy ilyen étrend mellett előjön a jojo effektus..

2012. nov. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Eltévedtem, én a sporthoz szoktam írni, na de ha már itt vagyok:)


Szálkásító diéta: napi 2,5-3g*testtömegkg fehérje kell és 1,5-2,5g*testtömegkg szénhidrát (ch).

Ha nincs edzés, akkor lehet 2g x testtömegkg fehérje is, nem kell 3g!

A magasabb ch mennyiségről érdemes kezdeni és ha nincs meg a heti min 0,5kg fogyás, akkor lehet csökkenteni. Viszont ne legyen több a fogyás, mint heti 1kg, mert akkor nagy az esélye az izomvesztésnek.

ezekből kellene összerakni az étrendet:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely,barna rizs, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

Itt találsz étrendeket is: [link]

2012. nov. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Na, látom, Montez papa átmerészkedett a Fogyókúrák témakörbe. Tényleg borzasztó az étrend, eleve marha kevés, 3 étkezés az lóf*asz, ráadásul ebből csak 1 nevezhető normálisnak. Kevés a fehérje, sok a cukor. Szálkásítás alatt nem igazán eszünk gyümölcsöt, pláne nem vacsorára. Ilyen étrenddel fogyhatsz, nem is keveset, de főleg izomból, annak meg semmi értelme. A szálkásító étrendet már leírta Montez, azt mindenképp alkalmazd.
2012. nov. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
én csak fogyni szeretnék semmi mást, és ez nem minden napi étel, csak ma volt ez.
2012. nov. 22. 20:04
 6/11 anonim ***** válasza:

oksé, akkor egyél több fehérjét, naponta többször, ne csak három étkezésed legyen és kevesebb szénhidrátot. Este is kell enni egy keveset, nem jó az, ha este már nem megy semmi, csak lassítod vele az anyagcserét. Egy kis túró még este kellene pl.

És persze nem ártana heti 3-4 aerob edzés is.

2012. nov. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Ez nagyon kevés. Ha fogyni akarsz akkor egyél rendesen fehérjében gazdag ételeket és mellette sportolj,mozogj. Az önsanyargatással és koplalással csak annyit érsz el hogy ha már azt huzamosabb ideig csinálod bűntudatod lesz miután megeszel egy banánt. Tapasztalatból mondom.
2012. nov. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
oké köszönöm a válaszokat :)
2012. nov. 22. 20:27
 9/11 Bertold válasza:

Ez nagyon kevés. Fogyni nem koplalással kell !!

Keress egy személyi edzőt, de sürgősen.

Debreceni Ok? Foglalkozik tanácsadással és távprogramokkal is, ha jól tudom.


www.sport4ever.webnode.hu

2012. nov. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom magam is meg tudom oldani a helyzetem, nem kell több 1000 Forintot kiadnom azért hogy egy izomagy ember, akinek sose volt gondja a kilókkal tanácsokat adjon. Nem minden nap szoktam ìgy étkezni, sok halat, húst zöldséget fogyasztok, rengeteg vizet iszok. Ma nagyon rohanòs napom volt és sajnos csak ennyi fért bele.
2012. nov. 22. 22:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!