Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány évesen érezted magad a...

Hány évesen érezted magad a legjobb formában?

Figyelt kérdés
Mennyire figyeltél akkor oda a táplálkozásra, mozgásra?
2012. nov. 24. 20:07
 1/4 anonim válasza:
19-20-21, illetve 28. de ez nálam pasifüggő volt. ha van valaki, aki miatt jól akarsz kinézni, talán fogysz egy kicsit, illetve ha vki szeret és te viszont szereted, akkor ragyogsz!
2012. nov. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16-17 akkor kezdtem fogyni amikor közép suliba meg koliba mentem, nem figyeltem kajára se mozgásra gyalog jártam suliba (max 1.5km) volt fix reggeli vacsi néha ebéd néha mentem boltba hétvégente mekibe és csak úgy elkezdtek lemenni a kilók passz miért de azért örültem neki :D 58 kilóra fogytam 75 körülről
2012. nov. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

14-23, akkor betegség miatt kórházba kerültem, megműtöttek, utána folyamatosan híztam. Bár nem ettem többet mint előtte, meg nem is mozogtam sokkal kevesebbet. 26 évesen volt olyan munkám, hogy rendszeresen tudtam ingyen úszni, akkor is egész jó formába kerültem, most viszont folyamatos ülőmunka, egészségtelen kaják, sose voltam ilyen rossz formában..

Régen sem figyeltem annyira a kajára, de anyum azért egészségesebben főzött, mint a melós menza. Koliban meg amire futotta...

2012. nov. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
23, gyúrogattam.
2013. febr. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!