Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi lesz?

Ilyenkor mi lesz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nekem egy olyan problemam lenne, hogy allandoan ehes vagyok, es ezt egeszsegesen zoldsegekkel probalom kontrollalni na de pl ma:


1.3x abonett 3x csirkemellsonka(3x28kcal) 250g natur joghurt(100g/55kcal) 10dkg kaposzta 30dkg 'mushy peas' (10dkg 80kcal)

2.6db kis repa

3.13dkg natur csirkemell

4.600g joghurt (100g/40kcal)

5.40dkg!!! ecetescekla (100g/44kcal)

6.10dkg natur csirkemell 10dkg kaposzta


es van olyan nap amikor kepes vagyok megenni egy egesz fej kaposztat egyben ami majdnem 300kcal es igaz tele vagyok de csak tomom es tomom magam :( mi van akkor ha zoldsegbol viszek be tul sok mennyisegu szenhidratot? mert pl ezek a zoldsegek mind cukrot tartalmaznak ugye:(

Jah es meg egy kerdes: laktozerzekeny vagyok de nem foglalkozom vele es pl a joghurtot is siman eszem akkor most a szervezetem nem bontja le azt a cukrot? vagyis kevesebb kaloria marad bent vagy ennek van valami jelentosege?


2012. nov. 24. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Zöldségből nem tudsz annyit enni, amennyitől híznál. Tulajdonképpen nagyon jól hangzik, hogy ennyi zöldséget meg csirkét eszel, de nem egyhangú ez egy kicsit? Kicsit próbáld feldobni a dolgokat, mert íg 2 héten belül fel fogod adni. Inkább egyél mást is a zöldségen és csirkén kívül, inkább tartson tovább a diéta, minthogy szenvedj vagy bedőljön az egész.
2012. nov. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

mar egy eve igy etkezem es meg vagyok teljesen igazabol nem is kivanok semmi mast. Igen teny hogy egyhangu az etkezesem de egyaltalan nincs igenyem masra:)


de akkor ha jol elrtelmezem mindegy hogy mennyi zoldseget eszem akkor is ha ez kaloriatobbletet jelent a nap vegere?

2012. nov. 24. 21:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor rendben van, ha nem kívánsz mást, minden tiszteletem, hogy így bírod a sok nyúlkaját :) Nem ezt írtam, hogy nem lehet kalóriatöbbletet elérni zöldségből, de ahhoz tényleg nagyon sokat kell megenni, az étrended alapján ennyit nem eszel.
2012. nov. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ez a reggeli édeskevés... egyél több szénhidrátot, mondjuk zabkását (vízzel is lehet csinálni, nem kell tej), az el fog telíteni. de 3 kis nyamvadt abonettel reggelire ne csodálkozz, ha egész nap zabálhatnékod van...
2012. nov. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tök jó ez a kaja, én a joghurtot kihagynám mondjuk, de ha bírja a gyomrod, akkor ok. Zöldségtől nem tudom elképzelni, hogy elhízhat valaki, én is hasonló összeállításokat eszek általában, de igazán jóllakni hústól szoktam.
2012. nov. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!