Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 155 centihez nagyon sok a 62...

155 centihez nagyon sok a 62 kiló?

Figyelt kérdés

én nem érzem magam kövérnek, derekam vékony, mellem nagy, egyezik a csípőm méretével, lábaim a testalkatomhoz valók.


Napi rendszerességgel tornázom másfél órát, de igazából mától kezdtem odafigyelni a táplálkozásra. Szerintetek??? :O



15/L


2009. aug. 17. 17:08
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem a kövér nem ott keződik ahol Te vagy...:) én 156 vagyok 55 kilóval,én sem fogyni akarok hanem feszesedni és formásodni! Ha Te megvagy elégedve önmagaddal akkor tegyél masok véleményére, úgyis mindig csak olyanok mondják h fogynod kéne akik önmagukkal nincsenek megelégedve és a céljuk a "model" alkat!
2009. aug. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
szerintem kellene fogyni kicsit
2009. aug. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

lehet, hogy a csontjaid olyan tömörek, és azért vagy 62kg, de az alkatod meg mégis pont jó.

Ha jól nézel ki magad szerint és jól is érzed magad, akkor nem kell fogynod, mert tényleg sokat számít az, hogy mennyire sűrű a csontállománya valakinek vagy pl hogy mennyire van elvizesedve a teste...

Ráadásul te még nőni fogsz és változik majd az alakod is valószínűleg, szóval fogyókúráznod nehinném, hogy kell, viszont az nagyon jó, hogy mozogsz :)

2009. aug. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
82%
Talán egy pár kilót leadhatnál, de ne túl sokat...
2009. aug. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
én két éve 174 centihez voltam 63 kiló. Az volt nekem az ideális. Innentől döntsd el, h sok e vagy sem. Persze azóta én is meghíztam:-(
2009. aug. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
ha arányos vagy, akkor ez nem feltétlenül sok.
2009. aug. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
Bármilyen indexet nézel meg, ez sok. Főleg azért, mert 15 éves /nagyon fiatal/ vagy. Ez a súly egészen másképpen néz ki egy 60 éves nő esetében, bár: őt se lehetne a legideálisabbnak nevezni.
2009. aug. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem figyelj oda a táplálkozásodra mert ha hízásra hajlamos típus vagy akkor később még jóóóó pár kilóval több leszel mivel lelassul az anyagcseréd.

SZóval ahogy írtad és nagyon jól teszed tornázz sokat és ne egyél zsíros ételeket,fehér kenyeret,cukros szarokat.

2009. aug. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

okés, köszönöm mindenkinek, pont most tornáztam egy jóó nagyot, kifáradtam ám :)


próbálok nem enni olyan sokat. cukros üdítőket utálom, kólát stb. fujj..


sajnos húsevésre pedig nem bírom magam rávenni, pedig az egészségesebb, mint a rizs, és a krumpli, meg tészták.


de köszi. (:


puszi

2009. aug. 17. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!