Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lefogyhatok úgy, hogy egy nap...

Lefogyhatok úgy, hogy egy nap 3-szor eszek de akkor keveset?

Figyelt kérdés
Nm sportolok egy sérülés miatt de szeretnék lefogyni.Légyszíves írjátok le ,hogy lefogyhatok-e úgy hogy 3-szor eszek egy nap és keveset?

2012. okt. 14. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább egyél ötször naponta, mert nem szabad örökké éhesnek érezned magad!Keress rá a net-en az ételek kalória értékére, s nézd meg, mik azok, amiket tiltó listára kell helyezned, mert kalóriabombák. És mindenből az eddiginek a felét rakd a tányérra! És 6 után semmit. És semmi napközbeni nasi. Lassan fogyni fogsz, de nem is a radikális fogyás a kívánatos.És kerüld el 4. emeletig a liftet, gyalog menj, ha csak teheted, néha kocogva közlekedj. A koplalás nem jó hosszú távon, némi mozgás, energialeadás is kell:)
2012. okt. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Röviden: igen.
2012. okt. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azert menj el tobbet setalni.Az elso valaszolonak teljesen igaza van.Egyel naponta 5-szor,igyal sok vizet,gyumolcsot es zoldseget.Tobb hust es melle koretnek inkabb salatat vagy zoldseget egyel.Lassan de biztosan le fogsz fogyni ha ezeket betartod.
2012. okt. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Igen, ha kitartó vagy és következetes, akkor menni fog. Én is egy sérülés miatt hanyagoltam az aktív sportot, de ha tudsz valami keveset mozogni, akkor azt semmiképp ne hagyd ki! Én is úgy gondolom, ha elhagyod a magas kalóriás ételeket, akkor nem lehet gond! Ne egyél sokat, de ne is éhezz! Utolsó evésre az este 6 óra szerintem nem mindenkinek jó, mert minden attól függ, mikor fekszel le aludni. Az előtt 3-4 órával egyél utoljára.
2012. okt. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze,, de én is inkább ötöt ajánlanék, kevés szénhidrátot, sok folyadékot.

Na és persze az étrend megtartását, mert ha újra a régi életed szerint fogsz enni, a kilók újra jönnek! :)

2012. okt. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!