Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen étrendet ajánlotok?

Milyen étrendet ajánlotok?

Figyelt kérdés
180cm, 65kg, 16/F Tudom, hogy ez megfelelő viszont nagy a hasam és egy kis csöcsöm is van. Az utóbbi 1 évben sokat nyúltam, így a valagamból fogytam egy keveset viszont most nagyon le akarok fogyni és pár év múlva, ha megálltam a növésben egy kis izmot is pakolnék fel. Egyébként kosarazom, és elkezdenék kacajozni. A tápanyag számlálás tényleg annyira kell(?), azt hiszem az én esetemben nem, mert csak fogyni akarok úgy hogy közben meglegyen az üzemanyag. Előre is köszi!

2012. nov. 27. 21:29
 1/8 A kérdező kommentje:

Ja, és ha zsemlét nem ehetek akkor mi a rákot vigyek suliba?

Reggelizzek? Ha igen hol, itthon(6:00) vagy a suliba(7:00)?

2012. nov. 27. 21:34
 2/8 anonim ***** válasza:
Sok szénhidrát és kevés zsír/fehérje rengeteg mozgással párosítva.A kalóriaszámlálást felejtsd el.Élvezd az életet, most vagy fiatal, ne akarj komoly fogyókúrába kezdeni, tanulj meg egészségesen enni.Esetleg egy kis súlyemelgetés tényleg nem ártana, de nehogy azt hidd a fehérjeportol nő az izom.Ne szedj szarokat, fiatal vagy ahhoz hogy tönkretedd a szervezeted.
2012. nov. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sok Ch és kevés zsír :D LOL.

Előző válaszoló, eltalálom hogy valahol már nézetkülönböztünk? :)


Kérdező, aki húst, zsírt eszik ott kövér, beteg ember NINCS! Ahol kenyereket, tejtermékeket, gabonákat, krumplit stb. esznek ott biztos hogy lesznek elhízott, beteg emberek. Jelenleg elég sokan vannak...


Melyik tetszik? Neked is írom majd a jobbnál jobb forrásokat, hogy meggyőzzelek. Pontosabban hogy tájékoztassalak, miért is vezet betegséghez, cukorbajhoz elhízáshoz a kenyér alapú táplálkozás és miért gyógyul meg a cukorbeteg zsír és hús, zöldség alapú egészséges táplálkozással.



Amúgy bármikor ehetsz kolbászt, szalonnát, zöldségeket... 6-kor, 7-kor, amikor kiveszed a kajadobozodból.

2012. nov. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Első: köszi, de azt hiszem félre értesz, nem gyúrni akarok hanem fogyni. Porokra meg, se pénzem, se gyomrom.

Utolsó: köszi, de azt hiszem azok nem válnának be.

2012. nov. 28. 13:17
 5/8 A kérdező kommentje:
Szénhidrátból pedig nem hiszem hogy sok kellene, csak amennyi elég, hogy meglegyen az energia. Pont erre utal az utolsó mondatom.
2012. nov. 28. 13:22
 6/8 anonim ***** válasza:

Értem. Én is tanulok, ugye alapvetően nem értettem miért vannak elhízott, cukorbeteg, szívbeteg emberek amikor hús, zöldség alapú táplálkozás mellett ezek a betegségek nem alakulnak ki.


Már látom, valamiért nem ételeket esztek. Vissza kéne szokni rá, saját érdeketek nem másoké.

2012. nov. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kérem hagyjon békén! :D
2012. nov. 28. 14:50
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem láttam az utolsó mondatát.

Szénhidrátokat nem kell azért enni, hogy energiánk legyen. A zsírokból és fehérjékből sokkal egészségesebb anyagcsereúton keresztül jutunk energiához, elkerülve az elhízás, cukorbetegség, szívbetegség problémáit. Valójában a testünk állít elő cukrot, amennyi a sejteknek kell. Fölösleges még cukrot, keményítőt bevinni. Zöldségekkel meg úgy is eszünk valamennyit, ezzel nincs is gond.

Minden jót!

2012. nov. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!