Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Minden hétköznap biciklizek...

Minden hétköznap biciklizek 45 percet kb 10es fokozaton (15 a max) a gép szerint 600 kcal megy le ennyi idő alatt valamint hetente 4x megyek úszni 1 órát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Alig eszek valamit mégsem fogyok! A súlyomat is alig tudom megtartani. Mit tegyek? :S .3 hete 78 voltam azóta sportolok és mégis csak 77 vok:S. épp hogy megtudom tartani!
2009. aug. 18. 01:41
 1/8 A kérdező kommentje:
jah és 14 vok(pénteken már 15)ha ez számit valamit.Esetleg valamien gyógyszer segíthet?Olyat is hallottam hogy nem elég gyors(jó?) az anyagcserém ezért nem fogyok.vagy hogy a szervezetem elraktározza azt amit eszek és nem jön ki széklet formájában..
2009. aug. 18. 01:43
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen természetes ha nem nagyobb súlyfelesleggel rendelkezel. :) Hidd el ha tovább csinálod, kitartóan mennek le a kilók, ráadsul visszasem fogod hízni, a drasztikus fogyás következtében.
2009. aug. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem írtad milyen magas vagy?

Sajna a bicajon 45 perc nem elég. Minden nap 2 órát tekerek, meg se látszik rajtam. A futás hatékonyabb. na meg mondjuk egy spinning edzés.

Még fiatal vagy, ne tagadd meg magadtól a kaját, törekedj inkább arra, hogy sok zöldséget egyél, és a legjobb ha fehérjét nem eszel együtt szénhidráttal. Magyarán a rántotthúst zöldkörettel kajázd és ne rizzsel.

2009. aug. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
45 perc bringázás elég kevés, jobban jársz, ha inkább másnaponta iktatsz be bringázást, de akkor többet. Ez amúgy a heti 4 úszással együtt teljesen rendben lesz. 3 hét amúgy még nagyon kevés, most áll át a szervezeted szükségüzemmódra, az eddig felhalmozott tartalékot éli fel. A kajára figyelj, hogy minél kevesebb felesleges szar (édesség, hamburger, sültkrumpli, hasonlók) legyen benne.
2009. aug. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

170-172cm vok:)

Köszönök minden választ:)

2009. aug. 19. 01:44
 6/8 A kérdező kommentje:
De azt valahogy nem értem hogy aki semmit se mozog egész nap,annyit eszik amennyit én mégse hízik..én meg kemény áron tudom csak megtartani a kilókat..ez mitől lehet?:S
2009. aug. 19. 01:50
 7/8 anonim ***** válasza:
attól lehetséges h közben izmosodsz is. és az izom ugye nehezebb mint a zsír, ezért előfordulhat h te már sokkal többet fogytál zsírból :) amúgy én 2 hónapja sportolok és a mérleg szerint csak 2 kió ment le, de egyértelmű h izmosabb is vagyok.
2009. aug. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

és ha "alig eszel" az régem rossz, én úgy eszem mintha nem is fogyóznék, nem is sporoltnék (mondjuk a sport miatt néha igyekszem többet enni, mert érzem h kell).

És a biciklinél lehet h jobb lenne kisebb intentizátoson, és gyorsabban tekerni. Ez mindenre igaz, ha nagy súlyokkal csinálod, akkor inkább izmosodsz, és nem zsírt égetsz. (persze ez sem baj, ezért kell a súlyzósedzést kombinálni aerob, vagy kardio edzéssel, ez a leghatékonyabb)

2009. aug. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!