Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Teltkarcsú lány vagyok és...

Teltkarcsú lány vagyok és csontos szeretnék leni. Mit kell ehhez tennem?

Figyelt kérdés

Van rajtam plusz is, de már megelégeltem ezt az állapotot.

Mit egyek, mit mozogjak, hogy ne izmos, hanem csontos legyek?


2012. nov. 29. 13:26
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Esetleg egy egészségesebb megoldást.


Bizonyára nagyon hatékony az, amit fent írtál - külön díjazom a remek megfogalmazást - egészen addig amíg bele nem pusztulnék.

2012. nov. 29. 13:56
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem szeretem azt, ami vagyok, mindig is kicsit irigykedve néztem a csontos lányokat. Szeretnék egy kicsit én is olyan lenni, és jobban szeretni önmagam.
2012. nov. 29. 13:59
 3/16 anonim ***** válasza:
61%

Egészséges mód nincs arra hogy beteg (csontos) legyél.

A zsíros test ugyan úgy kóros, nem egészséges mint a kórosan sovány, csontos. Egészséges életmóddal nem is lehet elérni.

2012. nov. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát jó hogy nem kövér akarsz lenni hogy jól érezd magad. :D

Aki csontos az olyan alkat. Annak áll jól akinek olyanok a csontozati adottságai: keskeny válla és csípője van. Te nem vagy olyan alkat, lehetnél csontos de az számodra semmiképpen sem egészséges, zsírt és izmot kéne hozzá vesztened ami mindenképpen rossz közérzettel járna és amint normálisan ennél a zsír visszajönne. Tehát tarthatatlan is, éhezve nem lehet élni. Én a helyedben csak egészséges étkezéssel meg mozgással leadnám azt a kis plusszt. De ha mindenképpen el akarod rontani a külsőd akkor csinálhatsz ilyen heget az arcodra mint zordonnak meg rámehetsz a hajadra itt ott nullás géppel.

2012. nov. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Utolsó, köszönöm, a te válaszodnak ment a zöld. :)

Hát ezt sajnálattal hallom, hogy nem lehetek sosem olyan... Az egészségem nem szeretném feláldozni.

2012. nov. 29. 14:13
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
Testkarcsú vagy?? Édesjóistenem ne akarj már fiús lenni, így vagy szép nőies! A legtöbb férfinak (nem a "kisfiúkra" gondolok) a teltkarcsú az abszolú ideál!
2012. nov. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Igyekszem megbarátkozni magammal, kár, hogy nekem pont nem az jutott, amit szeretnék - de hát ez már csak így megy, nem? :)
2012. nov. 29. 14:19
 8/16 anonim ***** válasza:
70%
Ép testben ép lélek. Ebből kiindulva, egyél jól, eddz és önmagadat is el fogod tudni fogadni.
2012. nov. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Egy képet feltehetsz (arcot takarva), sztem többen tudnának véleményt mondani.

Legyél büszke magadra!

2012. nov. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

"Ép testben ép lélek. Ebből kiindulva, egyél jól, eddz és önmagadat is el fogod tudni fogadni."


Pályafutásod során kedves Művészúr, ez volt az egyetlen hasznos mondatod.:D

2012. nov. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!