Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valakinek van valami fogyókúrá...

Valakinek van valami fogyókúrás+edzésterve?

Figyelt kérdés
Üdv, 100kg+ vagyok és szeretnék kezdeni valamit magammal,de ehhez hozzáértő segítségre lenne szükségem. Kérem mellőzzük a viccelődést. A segítséget előre is köszönöm.

2012. dec. 2. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:

El lehet olvasni ezt, hogy tájékozott légy a helyzeteddel kapcsolatban

[link]


És lehet keresni erősítő edzéseket, pl. youtube-on body rock tv-t, ilyen videók közül naponta 1-et meg lehet csinálni.


Ideális esetben eljár az ember Jógázni, Taichizni de kevesen cselekszenek ideálisan, könnyebb és gyorsabb otthon edzeni.

2012. dec. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem van egy elég jó kis napi ritmusom, amit ha betartasz, jönnek le a kilók. Reggel fél 9 körül kelek, (bármilyen lényegtelennek is tűnik az alvás kulcsfontosságú!!)Minden étkezés előtt egy evőkanál almaecetet hígíts fel 2 dl vízben! Még ha nem is fogyós kaját eszel, az almaecettel akkor is fogsz! Reggelire eszek almát, ananászt (kitűnő zsírégető), és mondjuk dinnyét. Utána megiszok egy bögre zöld teát cukor nélkül. Utána cardiozok egy fél- háromnegyed órát. Ebédre füstölt lazacot eszek paradicsommal, répával (almaecet se maradjon ki!). Utána is tornázok. Vacsira pedig natúr csirkemellet eszek paradicsommal, paprikával és répával. Utána már csak jógázom vagy nyújtásokat végzek. Ja és a nap végére hulla vagyok, tehát jól tudok aludni. Fontos, hogy vacsorára már ne egyél gyümölcsöt, mert a szervezeted nem tudja megemészteni az alvás során. Igyál 2-3 liter vizet. Ha tutira akarsz menni, ajánlom még a káposztaleves diétát, de azt csak akkor, ha nagyon erős gyomrod van. Azzal gyorsan, és sokat fogyhatsz! Sok szerencsét!
2013. júl. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát persze.


Én is a létező legjobb edzéseket csinálom és szinte a közel a lehető legjobban eszem. Így könnyű beszélni..


Jóga és lazacevés, zöldségevés mellett..


Bele kell kötnöm mert a válaszoló nagyon jól csinálja. De nem azért mert az almaecet vagy a tea segíti a fogyást, vagy mert az ananász zsírégető. Hanem mert lényegében mintaszerűen és példaértékűen eszik, és értelmes, sőt kifejezetten magas szintű és jó hatású edzést csinál :D


Ha valaki nem jógázik, és kenyeret/tésztát eszik akkor ecetezhet és ananászozhat..

Meg kell fogadni pontosan azt amit a válaszoló írt, na így tényleg bárki egészséges és erős lehet, és fogyni fog.

2013. júl. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!