Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek sok ez a mennyiség...

Szerintetek sok ez a mennyiség egy napra?

Figyelt kérdés

7 dkg barnarizs, 5 sága pulykafasírtgolyó, 250 g zsírszegény túró, 10 Abonett, 4 alma.

Cél: súlytartás.

Adatok: 168 cm, 48 kg, lány, 20 év.



2012. dec. 2. 17:52
1 2
 1/12 Dogmatix91 ***** válasza:
kérdés, hogy a pulykafasírtgolyó mennyi pulykát tartalmaz :)
2012. dec. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
168 cm magas vagy és 48 kg, de súlyt akarsz tartani? 8-10 kg-ot kéne felszedned, hogy elérd az ideális súlyod. Irány a pszichológus.
2012. dec. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem sok, főleg egy ilyen sovány lánynak. Egy kicsit edzened és tömegelned kellene, mert csont és bőr lehetsz.
2012. dec. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Fúj, elég undorító lehetsz... Szedj fel pár kilót, aztán akarj súlyt tartani.
2012. dec. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem vagyok csontos. Sokat sportolok( heti 4 nap).

Pont ez az, hogy 48 kiló vagyok, de mások szerint kinézek 53-54-nek.

Nem vagyok anorexiás, úgyhogy nincs szükségem pszichológusra.

2012. dec. 2. 18:17
 6/12 Dogmatix91 ***** válasza:

Szerintem amúgy többet is ehetsz. De ha beéred ennyivel akkor nem gond. Gondolom nem minden nap ezt eszed, de azért a vitamin,ásványi anyag meg megfelelő olajok (pl lenmag olaj) bevitelére figyelj :)


Bírom az ilyen kancsókat akik látatlanban fikázzák a másikat. Tény, hogy nem sok a 48 kg ilyen magassághoz, de ha nem láttad, honnan veszed, hogy "undorító"?

2012. dec. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem mégis szükséged lenne segítségre, mivel ha minden rendben lenne a fejedben, akkor ilyen adatokkal és ilyen kevés kajamennyiséggel nem írnád ki NAPONTA (igen, emlékszem, hogy írtál már ezekkel az adatokkal), hogy ez sok volt mára?

Nem mondom meg, mit csinálj,de azt biztosan állíthatom, hogy ha most még nem vagy az, később beteg leszel.

2012. dec. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem akarok senkit sem bizonyos jelzőkkel illetni, mert nem süllyedek le arra a szintre...

És tévedsz, mert ez az első ilyen jellegű kérdésem, nem írogatok ki naponta ilyeneket...

HA VALAKI CSAK AZÉRT ÍR, HOGY FIKÁZZON, AZ NYUGODTAN KÍMÉLJE MEG AZ UJJAIT A GÉPELÉSTŐL!

2012. dec. 2. 19:33
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez esetben sajnálom, tévedtem. Tényleg volt egy lány tegnap ugyanilyen adatokkal, hasonló vagy még kevesebb kajával, és megkérdezte, hogy sok-e. Tényleg sajnálom. És baromi jó alakod lehet. :) Viszont véleményem szerint tényleg egy kicsit kevés az a 48 kiló, és azt is tartom, hogy ettől megbetegedhetsz. Nem holnap, nem holnapután, de hidd el, sok hasonló esetet ismerek. Csak annyit mondok, hogy vigyázz az egészségedre.
2012. dec. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Emberek! Azért nem kell a BMI kalkulátorra istenként tekinteni! Ha nem látjátok, honnan tudjátok, hogy túl sovány? Én a BMI-m szerint 1-2 kilóra vagyok az alultápláltságtól, közben a derekam van vagy 66 cm (sajnos) és épp csak rám jön a 36-os naci, tehát annyira nem lehetek vékony.

Kérdező, szerintem a mennyiség rendben van, bár a paleo diéta (inkább életmód) követőjeként a minőségben nem vagyok biztos, de legalább kenyeret és cukrot nem eszel.

2012. dec. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!