Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 18 éves lánynak 167 cm mellé...

18 éves lánynak 167 cm mellé 70 kg mennyire sok? Fogyóznom kellenne? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
2012. dec. 5. 17:00
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Azt hozzá kell tenni,hogy kevés szabadidő-rengeteg tanulás,egyáltalán nem eszek sokat!
2012. dec. 5. 17:01
 2/21 anonim ***** válasza:
hát nézni kéne egy étrendet meg eljárni kondiba
2012. dec. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem eszel sokat..? Sok csokit, vagy sok kenyeret, tejet?

Ehetsz sokat, csak az hús és zöldség legyen, ennyi a varázslat :)

2012. dec. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
hat eleg erosenn fogyoznod kene nem is ertem hogy ezt miert kerdezed..de ha te elegedett vagy magaddal a tukorben akkor nem kell...ez egyen fuggo nem mondom hogy fogyj annyit mint en es legyel 50 kilo 177cmvel de azert megis... felakasztanam magam ha 70 kilo lennek (az en magassagomhoz na de meg a tiedhez...)
2012. dec. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Eddig úgy nem gondoltam rá,nem volt bajom vele...teltebb vagyok,de látszólag nem vagyok elhízva.

Ne haragudj meg,kedves utolsó,ezt nem neked szánom,tényleg,de nem csak a ropi lehet szép.

2012. dec. 5. 17:42
 6/21 A kérdező kommentje:
Ráadásul sokan mondták eddig,hogy ezzet képest arányos,jó alakom van.Csak nekem azért szúrja a szememet az a 70 kiló,egy 60 ideálisabb lenne.
2012. dec. 5. 17:43
 7/21 A kérdező kommentje:
Amúgy nem nézek ki 70-nek,egy 63-65-re tippeltek,akiket kérdeztem...
2012. dec. 5. 17:45
 8/21 anonim ***** válasza:

A rossz hír viszont az, hogy a "ropi" az egészséges.

Itt nyilván nem a kóros soványságra gondolunk, de hát az van a mostani mainstream táplálkozási irányzat egy elhízott (és az ehhez kapcsolódó betegségekkel küzdő) társadalmat eredményez. Innentől pedig ez már nem esztétikai kérdés, hanem egészségügyi :)

2012. dec. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Tényleg olyan 60-62 kg ideálisabb lenne. Az már hülyeség, hogy lekínozd magad 50-re, ráadásul nem is túl szép látvány, ritka az, akinek ilyen vékonyság tényleg jól áll. Ha kevés is az időd a mozgásra, de így inkább az étrendeden változtass többet! Lehet, nem eszel sokat, de ebben a kevés kajában is túl sok a kalória, úgyhogy nem mindegy, mit eszel.
2012. dec. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Hát azért a 177 centi 50 kiló már egyáltalán nem az egészséges kategória.

Kifutómodellnek elmegy, meg max. 16 éves kislánynak, de már neki is se épp ideális.

------

Kérdező!


A 70 kiló ehhez a magassághoz csak akkor nem probléma, ha a testzsírszázalékod alacsony, a tested pedig főleg izmosnak mondható (az izom nehezebb, mint a zsír),

DE

mint mondtad, keveset mozogsz, így nem valószínű, hogy nálad ez áll fent.


Átlagos testalkattal ehhez a magassághoz 60 kg körül ideális.

[link]

2012. dec. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!