Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy végre sikert...

Mit tegyek, hogy végre sikert is tapasztaljak a fogyókúrámban?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Segítségre lenne szükségem. Kb. 3 hete belekezdtem egy fogyókúrába, de egyenlőre semmi eredményét nem látom, pedig eléggé drasztikusan változtattam. Reggelire eszek rendesen, de teljes kiőrlésű dolgokat eszek és általában csirke- és pulykamell sonkát teszek rá, a nap továbi részében joghurtot meg kefírt eszek. Kétségbe vagyok esve, mert előttem a tesóm(aki a cigivel lefogyott) estére benyom egy egész pizzát, csokit meg sütit eszik, mégse hízik vissza. Nem igazság, h közel 1 hónapja állok ellent a kedvenc kajáimnak, és mégcsak eredménye sincs. A mozgásról annyit, hogy mindenhova gyalog járok inkább, a suli félóra séta oda meg vissza is. Mi lehet a baj? Miért nincs eredmény? Meddig kell még elviselni, h a család állandóan dícsérgeti előttem, h milyen csinos?! Mit tegyek? Érdemes egyáltalán folytatni vagy én örökre ilyen maradok? Segítsetek, kérlek!

156 cm magas vagyok és 62 kg.


2012. dec. 6. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy lassú az anyagcseréd,ezért nem fogysz. Vegyél egy üveg Mira vizet, azt fogyaszd egy-két hétig. Ezt olvasd el mielőtt el kezded. [link]
2012. dec. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tragikusan szar étkezés, semmi mozgás. Mégis mit vársz? Ez maximum teljes legyengülésre jó, fogyásra nem.
2012. dec. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Elsőnek köszi, megvettem :)

Másodiknak, hát neked is köszi. Tragikusnak nem nevezném, de tudom, hogy szar. Igenis mozgok, hetente többször lépcsőzöm, mint mondtam a buszt is lecseréltem sétára, valamint néha tornavideókra is tornázok. Szóval ne azt írd, hogy semmi mozgás, ne idegesíts feleslegesen, inkább írd azt, hogy kevés, és belátom. Egyébként 3 hete csinálom és nem vagyok legyengülve, szóval ezt se találtad el. De köszi, hogy írtál, kímélj a választól.Köszi

2012. dec. 6. 19:14
 4/4 anonim ***** válasza:

"a nap továbi részében joghurtot meg kefírt eszek."

Ez nem szar. Ez tragikus. A szar az lenne, ha mondjuk kevés fehérje és sok szénhidrát lenne benne.

De az, hogy egész nap csak joghurt meg kefír... Hát viccnek is rossz.

Valamint te írtad, hogy annyi a mozgás, hogy busz helyett napi fél-fél órát sétálsz, ami meg egyenlő a nullával.

Persze utólag jön a mentegetőzés, hogy lépcsőzés meg torna, persze-persze.

Egyél normálisan, napi ötször, keveset (de ne annyit, hogy éhezz), egészségesen, sok gyümölcs, zöldség, hús, semmi kenyér, tészta, sütemény, cukros üdítő.

A mozgás meg valódi mozgás legyen, futás, konditerem, aerobik, torna, és ne 5 perc, hanem legalább fél óra, de inkább több.

Én is fogytam, több, mint 35 kg-t. Nincs ebben semmi varázslat, ésszel, okosan kell csinálni.

2012. dec. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!