Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Igy 3 honap alatt mennyit...

Igy 3 honap alatt mennyit fogyhatok?

Figyelt kérdés

Reggeli: ket szelet kenyer keves margarinnal parizsival

Ebed: kis adag ebed..krumplibol tesztabol nagyon minimalis

Vacsora: fel szelet kenyerbol szendvics


6 ora utan nincs eves (orvos mondta h ez jo). Sok viz ivas. Heti haromszor 40 perc mozgas.Fogyokuras kajakra nincs lehetosegem mert a szuleim kulon nem fognak nekem fozni,vasarolni!


2012. dec. 6. 18:53
 1/3 Quorra ***** válasza:
A kenyérről, tésztákról, rizsről, krumpliról, tejről mondj le teljesen, és nagyon sokat fogsz úgy fogyni azt garantálom!
2012. dec. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sokat! Csak nem zsírból. Nem szoktam idejárni, mert állandóan le lettem anyázva és pontozva de idetévedtem és írok már akkor. Szóval: Mint mondtam fogsz fogyni rendesen, de nem zsírból ami a cél gondolom. Ha zsírból akarsz akkor nyugodtan ehetsz bármikor csak nem mindegy hogy mit.


1: Alapból hülyeség ez a napi k.rva kevés evés és a 6 után nem ehetünk. Ezt ki terjeszti? Elmondom neked, hogy én 6 után 3x eszem, de szálkás vagyok.


2: Azt a keveset is szemét kajából viszed be. Sajnos egy ló is okosabb az átlag embernél, mivel azt eszi amire szüksége van. Sok ember rengeteg szemét kaját visz be.

Párizs: a húsipar szemete.


3: Szervezetünknek tápanyagokra van szüksége. Ha azt adjuk neki a mi kell akkor nem hízunk el. Ami kell az a 3 makrotápanyag (fehérje, szénhidrát, zsír) A te étrended ebből tartalmaz sok zsírt sok szénhidráttal és kevés fehérjével. De az a zsír sem olyan amilyen kell neked.



Na de végül kibököm végre mit (t)egyél. Napi 5-6x is ehetsz. Főleg sovány húsok(szárnyasok, hal, sertés), tojás, túró, sok zöldség, zab és barnarizs tegye ki az étrended. Na de így még mindig nem fogsz zsírban fogyni, ahhoz mozogni is kell. Mivel nem olyan sok szénhidrátot vittél be ezért kalóriadeficitbe kerülsz, vagyis a szervezeted az elraktározott zsírpárnákat használja el energiaként. De az sem mindegy ám milyen mozgást végzel! Aerob mozgás (aerob tartomány---> lihegsz de tudsz normálisan beszélni) Pl.: Heti 3-4x 40-50 perc laza kocogás vagy tempós séta. (Nem kell celofán meg stb, hogy ízzadj mert megfázol és csak vizet)


Ennyi lenne, kicsit hosszú lett, de fogadd meg! :)

2012. dec. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat..
2012. dec. 6. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!