Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék vékonyítani a...

Hogyan tudnék vékonyítani a felkaromon a vádlimon és combjaimon?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek! 14 éves vagyok 167 cm 54 kg és szeretnék leadni még pár felesleges kilót! + karcsúsítani a felkaromon ( a vállam alatt, a karomon vannak felesleges zsírpárnák...) + a combjaimon + a vádlijaimon! a vádlim kicsit vastag.. és nagyon zavar! olyan mozdulatokat javasoljatok lécci ami jól karcsúsít:) köszönöm!

2012. dec. 8. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Helyi fogyás nincs, diéta nélkül semmi nem karcsúsít. Szálkásító étrend: Testtömegkilogrammonként 2-3 gramm fehérje és 1-2 gramm szénhidrát. Végezz mellette aerob edzést heti 4-5-ször, legalább 40 percig!
2012. dec. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi!

én amúgy ezt tudom! de biztos vannak olyan mozdulatok amelyek a kínos pontokat karcsúsítják! ezekre lennék igazán kíváncsi.

2012. dec. 8. 15:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyagya vagy? előbb írtam, hogy nincs helyi zsírégetés. Karcsúsodni csak úgy lehet, hogyha leadod a zsírt.
2012. dec. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A vádli az javarészt genetika, ismerek olyan nagyon vékony lányt, akinek kétszer olyan vastag a vádlija, mint az enyém. persze megfelelő mozgással formásítani lehet. A felkarról, combról meg diétával lehet fogyni.
2012. dec. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mit értesz "megfelelő mozgás " alatt ? tudnál példát mondani? fussak vagy ilyenek?
2012. dec. 9. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!