Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítség! Hogyan tudnám a...

Segítség! Hogyan tudnám a karomat vékonyítani?

Figyelt kérdés

Egy ideje fogyókúrába kezdtem, azaz diétázom (nincs édesség, nincs kenyérféle és minimális húst eszem csak + minden este futok, hasizomgyakorlatokat végzek). A hasamon, fenék-és comb környéken szépen látható az eredmény. Viszont a karommal nem tudok mit kezdeni, mert "nem hajlandó velem fogyni"! Olyan kétségbeejtően vastagok már :( súlyzózni nem merek mert az több ismerős egybehangzó véleménye szerint is csak erősíteni fog, én pedig szép kecses és vékony karokat szeretnék. A diétától sajnos nem lett vékonyabb. Kétségbeeseésemben már plasztikai műtéten gondolkodom, mert az újonnan alakuló, sportos alkatomhoz nagyon hülyén néznek ki a puhány vaskos karjaim. Segítsetek!


21 L


2012. máj. 1. 00:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ember nem mindenhonnan ugyanúgy fogy. Előbb-utóbb a karjaid is vékonyodnak majd. De nem biztos, hogy olyanok lesznek, amilyennek megálmodod őket. Mint ahogy a szemed, orrod, szád is olyan, amilyen. Van, amin tudsz változtatni, van, amin nem.
2012. máj. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Súlyzózz!

Én is azt teszem. Még nem karcsúsodott a karom egy centit se, de kezd alakja lenni. Sokkal feszesebb.

Ha nem is lesz nagyon vékony, de még mindig jobb egy formás kar, mint egy puffadt hústömeg. Szerintem.

De ha lehet hinni a fitneszguruknak, előbb utóbb vékonyodni fog azért.


A Youtube-on beírod, hogy: "slim arm" és rengeteg videóra bukkanhatsz.

Én most ezt csinálom:

http://www.youtube.com/watch?v=DZpRoIxAufU

2012. máj. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az lemaradt, hogy: 27/N

És máshonnan már én is karcsúsodtam.

2012. máj. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nem tömegelsz nem lesznek a súlyzózástól hirtelen hatalmas izmaid. Vékony, apró izmok kellenek, hogy kitöltsék a bőrödet, mert egész biztos hogyha folytatod a zsírégetést, akkor karból is menni fog le.


Egyél fehérjét edzés után hogy az izmok visszaépülhessenek.

2012. máj. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!