Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miert vagyok megint ehes 2-3...

Miert vagyok megint ehes 2-3 oraval az etkezes utan, ha akkor eleget ettem?

Figyelt kérdés
Eleget ettem, teli voltam, 2-3 oraval utana megis mintha teljesen üres lenne a gyomrom. Mit csinaljak ilyenkor? Vagy mit csinaljak maskepp?
2012. dec. 9. 14:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy túl sok gyorsan lebomló szénhidrátot ettél? Ebben az esetben az történik, hogy ez a szénhidrát gyorsan felszívódik, megemeli a vércukorszintet. A magas vércukorszintre a szervezet nagyon gyors inzulintermeléssel válaszol. A gond az, hogy az inzulinnal túllő a célon, és a folyamat vége az, hogy nagyon alacsony lesz a vércukorszinted, ergó éhes leszel.


Szóval a kérdés az, hogy mit ettél.


Másrészt a 3 óra azért nem olyan kevés. Nem véletlenül ajánlanak napi 5 étkezést. Mondjuk reggelizik az ember 7 órakor, tízóraizik 10-kor, ebédel délután 1-kor, uzsonnázik 4-kor, vacsorázik 7-kor - ezek 3 óránként voltak, pont, mikor te megéhezel.

2012. dec. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a valaszt, erre igyekszem majd odafigyelni. Ha esetleg visszanezel, irnal olyan dolgokat, amik nem bomlanak le ilyen gyorsan? Köszi!

2012. dec. 10. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!