Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nyár eleje óta rendszeresen...

Nyár eleje óta rendszeresen mozgok és figyelek arra, hogy mit mikor eszem, de most mikor megmértem magam nem fogytam semmit. Miért?

Figyelt kérdés
Naponta olyan 40 percet tornázok meg rendszeresen sétálok. Eddig szinte csak 4 napot hagytam ki torna vagy valamilyen mozgás nélkül nyár eleje óta. És figyelek, hogy ne egyek hízlaló dolgokat vagy csak keveset. Jó az alakom mondhatjuk formálódott, de egy kg-ot se fogytam. Miért van ez?
2009. aug. 20. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
énis igyvagyok csak én fél éve csinálom(ettem azért finomakat is de naponta 1.5orát tornázok)nem értem énsem:S nagyon rossz de azt észre veszem ha a mellem fogy... a hasam meg ott marad akkor nagyon szépen nézek ki:S utálom magamat
2009. aug. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%

Mert szar az étkezésed. A tornázás elég tág fogalom, de valószínűleg az sem ért sokat, akkor már inkább gyalogolj, azzal sokkal jobban jársz, mint a tornázással.


Az étkezés és anyagcsere alapjait viszont nincs kedvem megtanítani, a valósághoz hű forrásból meg valószínűleg úgysem fogsz tájékozódni, hanem valami szennylapból vagy szennyszájtból kiolvasod.

2009. aug. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

nem is irta mit eszik akkor te honnan tudod hogy szar????

1sö voltam

2009. aug. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Ne a kilókat nézd,hiszen a mozgással fejleszted az izomzatod, mint írtad az alakodon már látszik és ez a lényeg!inkább centivel mérd az eredményt!
2009. aug. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Közben olvasgattam és megtaláltam a kérdésre a választ: A torna az izmokat fejleszti, így formálja az alakot, de fogyni nem fogunk tőle. Mellé még kell valami sport forma.
2009. aug. 20. 18:29
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj! nincs külön olyan sport/torna amivel izmokat szedsz fel és amivel zsírból fogysz. Gondolj bele van két ember. A ember 3000 kalóriát fogyaszt el B ember 1500. Mind a kettő 5 km fut 18 km/h-s átlaggal. A futás a legjobb szálkásításhoz de szerinted az A ember fogy valamit? Nem, sőt két év múlva akkora lába lesz mint egy focistának. B ember viszont két év múlva csont és bőr lesz ha jó esetben végig tudja futni már a végén a távot. Vagyis a válasz a kérdésedre egyszerű: sok a kalória kevés a mozgás. Számolj utána, figyelj jobban!
2009. aug. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!