Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nincs lehetőségem fogyózni,...

Nincs lehetőségem fogyózni, mit csináljak?

Figyelt kérdés
17 vagyok, és itthon vagyok a családommal.Fogyózni akarok de nem tudok mert anyu nem azt csinálja ami kéne hozzá,meg nem egyedül vagyok ebben a házban ezért néha meg is eszik.Meg kóterban is leszek 1 hét múlva,ott meg főleg nem az van ami kéne a fogyómhoz.Mit csináljak?
2009. aug. 20. 18:13
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
100%
testmozgásra gondoltál már?
2009. aug. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
egyél kevesebbet azokból, amik nem olyan egészségesek, aztán irány mozogni
2009. aug. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Suli közben nem fogok tudni,mivel ha netán bejárós lennék hajnali5-kor kéne kellnem,kóterban meg sokat kell tanulnom.
2009. aug. 20. 18:31
 4/30 anonim ***** válasza:
72%

én pl bejárós vagyok, és mégis lehet sportolni...már ne is haragudj, de ez elég sz.r kifogás, hogy nincs lehetőséged fogyózni..szerinted a többi tini, aki fogyni akar, egyedül él? magadnak is csinálhatsz ám salátát...azt meg végképp nem értem, hogy az egyedüllét hogy jön össze a kajával...ha egyedül vagy, egyél gyümölcsöt, ha muszáj, de inkább menj el valahova a barátaiddal, vagy tegyél be egy dévédét, vagy kapcsolj zenét és hülyéskedj rá...de a legfontosabb, hogy lécci-lécci ne tőlünk várd a segítséget, ha a kajára és a sportra is azt mondod, hogy 'nincs rá lehetőséged'..bocsi, hogy durva voltam, de szerintem így van

sok sikert a fogyáshoz!

2009. aug. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
66%

kifogást azt találtál már dögivel!

Ha igazán akarnál futás közbe tanulnál.

17éves és milyen elfoglalt....

19F

2009. aug. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Ez nem kifogás ! Gondolj már bele kicsit, minden nap hajnali 5-kor kelni,és napi 3 órát utazni. + még tanulni is sokat meg érettségizni akarok. És hazaérek délután 5-re.Ha kipihent akarok lenni akkor le kell feküdnöm 8-kor, de ez a három óra alatt le kell fürödnöm,meg hasonlók,enni,megtanulni másnapra.De akkor nem kérdezek itt semmit.
2009. aug. 20. 18:49
 7/30 A kérdező kommentje:
elképesztő milyen bunkók vagytok ! Majd ha te futás közben tanulsz, akkor majd én is. Addig meg ne járjon a szád, mert ez nagy hülyeség és mondani könnyű.
2009. aug. 20. 18:51
 8/30 anonim ***** válasza:
43%
Most mit mentegeted magad?? Te is tudod, hogy le tudnál fogyni, csak egy lusta dög vagy. Fogyózni mindenhol lehet. Miért nem kezded el most rögtön? Még nem vagy koleszban, használd ki ezt az időt. Tanulj meg összedobni magadnak egy salátát, ha már anyuci nem tanított meg mást és főz rád. Menj és mozogj... de gondolom erre is van mentséged... Mind1, nem fogsz itt csodatippeket kapni, hogy hogyan fogyj le semmi erőfeszítéssel, neked kell érte megdolgoznod. Annyira sajnállak.
2009. aug. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Nagyon hülye vagy.Bele se gondolsz hogy talán nekem van igazam.És ne mondj rám ilyet hogy lusta dög mert nem is ismersz.És képzeld megtanított,de sose vesz hozzá alapanyagot.R@ohadtul nem érdekeltek mert szívtelen dögök vagytok ! És át se tudjátok érezni a helyzetemet.Inkább kitalálok valamit minthogy ilyen gyökerekkel vitatkozzam:D
2009. aug. 20. 19:08
 10/30 A kérdező kommentje:
Ja és elkezdeném most, de én meg azért sajnállak mert nem fogod fel amit írtam, mert a választ ott van abba a 3 sorban. Annyira bírom hogy aki a leghülyébb az mondja mindig a másikra hogy hülye:D
2009. aug. 20. 19:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!