Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha naponta eszek fél/egy...

Ha naponta eszek fél/egy lapot, akkor az káros?

Figyelt kérdés
És ha igen mi történhet...?
2012. dec. 9. 20:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
27%

Hmm, papír?


Nem, annyira nem káros mint gondolnák. Sima üres papír lap? Kérdés mennyi vegyszer van benne.

Nem károsabb amúgy mint a tej/kenyér. Nem tömíti el a beleket, nem is valószínű hogy akut problémát okozna.

Inkább egy nagy kérdést hagy maga után: MIÉRT??

2012. dec. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

mert kövérnek érzem magam..:/

futni most nem tudok, mivel nagy a hó, maradt a felülés és a papírzabálás..:|

2012. dec. 9. 20:27
 3/19 anonim ***** válasza:
65%
bazz miért papairt? egyél inkább répát zellert, egyébb zöldségeket, azok legalább egészségesek is, és ez a két zöldség kevesebb kalóriát tartalmaz mint amennyibe az emésztése kerül...
2012. dec. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

azt hallottam, hogy a modellek is ezt esznek, hogy vékonyabbak legyenek, és gondoltam én is kipróbálom...:/

zöldségeket, gyümölcsöket is szoktam enni étvágycsökkentés miatt.

2012. dec. 9. 20:40
 5/19 anonim ***** válasza:

Hmm, hát ettől fogyni nem fogsz. Ugye a fogyás nem azon múlik mennyire tömöd el magad alacsony (vagy nulla) kalóriás dolgokkal. Tudod, egészséges táplálkozás -> egészséges test.. :)


A negatív kalóriás zöldségeket most kikérem magamnak, hülyeség. A zöldségekben igen is nagy potenciál van, és ez maradjon is így mert igen komolyan edző ember vagyok, és a kínai Taoistákhoz hasonlóan váltok sok növényi kajára kevesebb állatiról, úgyhogy én elfogynék ha a növényekből (és valamennyi húsból) nem jutnék elég energiához :D


A valóság viszont az, hogy nagyon fontos energiát nyerünk a növényekből. Kellenek a hús mellé, és a zöldségek nem vonnak el semmiféle energiát, az emésztéssel többet mint amit adnak.. ezek legendák.

Az van, hogy szimplán egészségesek. Stabilan tartják a vércukorszintet (ahogy a húsok, zsírok is) nem okoznak nagy inzulinszint emelkedést, ezért a testünk egészségesen működik.. nem raktároz fölöslegesen zsírokat. Ennyire jók a zöldségek, húsok.


Hát a papír viszont már nem tápláló, elég beteg ötlet azt enni :)

Most már tudom miért, Kérdező tudja miért ne és mit helyette. Ha ezek után ezt folytatod.. akkor azt is tudjuk, hogy pszichomókust kell keresni.

2012. dec. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

jahj táp nem azt mondtam hogy minden zöldség ilyen, de van egy pár. a répa és a zeller kifejezetten az... -.-


a modelleket meg pont hogy nem kellene követni.. most komolyan bulémiás meg anorexiás p.csákat tartasz példaképnek? aztán meg pár év múlva jönnek majd a cikkek hogy ezek a drága modelek bélráktól meg egyéb nyavalyáktól szenvednek papírban található vegyszerek miatt... az meg hogy nem tudsz futni mert hó van olcsó kifogás... meg hogy marad a felülés.. van ezernyi mozgás forma amit a lakásban akár panelban is lehet csinálni zaj nélkül, mégis megmozgat... pl a levegő biciklizés... ha kötsz két 1,5literes teli palackot a talpadra meg még sulyzásnak is veheted...

2012. dec. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!:)

és a hó nem kifogás, menni is alig tudok a hóban, nem hogy futni...:)

viszont a levegő biciklizés meg az ilyen testmozgásos dolgok érdekelnének!:)

ment a zöld kéz mindkettőtöknek:)

2012. dec. 9. 20:58
 8/19 anonim ***** válasza:
levegő biciklizés: (bocs nem tudom hogy hivják hivatalosan) gyerek korodban tuti csináltad: lefekszel a földre, kitámaszdot a derekad a kezeddel és a lábaddal elkezdesz tekerni.... abszolute zaj mentes. ha nem panelba laksz akkor pedig láb nyitás zárás ugrálva, közben a kezed vállmagasságban alap álásban, majd fej fölött össze csap... avgy éppen helyben futás... ha a térded birja gugolásból felállás vagy gugollásból felugrás.. gondolj vissza a tesi órákra ott se mindig futás meg felülésezés volt...
2012. dec. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

köszi!!:)

sajnos panelba lakok, szóval ezeket az ugrálós dollgokat mellőznöm kell:(

2012. dec. 9. 21:09
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Láttam egyszer egy dokumentumfilmet, vagy Isten tudja mit, amiben mutattak lányokat, akik kaja helyett papírt ettek meg hajat. De olyat is csináltak, hogy vattát belemártogattak tojásba, és megsütötték, mint a rántottát.


Na, de nem is ez a lényeg, hanem hogy ezek lerakódtak a gyomorban, és szépen lassan feltöltötték azt, mígnem egy teljesen tömör és kemény valami lett belőle, amit ki kellett műteni. A doktor bácsi, aki kiszedte, mutatta is, hogy gyomor alakja volt annak a tömbnek.


Szerintem azt nem kell ecsetelnem, mi lett volna a következménye, ha nem szedik ki azonnal ---> Halál.

2012. dec. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!