Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyit érek el...

Szerintetek mennyit érek el ezekkel a suli kezdetéig, (vagy mennyi idő alatt fog valami látszódni)?

Figyelt kérdés

Tudom,kis dolgok,de szerintem menni fog.

Szóval:

(pl ma,de holnap is,meg továbbra is fogom csinálni nagyjából ugyanezt)

Megittam 1,5 L citromos vizet, 1 liter zöld teát.

combgyakorlatokak végeztem:

hátamra feküdtem, tárogattam, először nagy,teljes, aztán kitárva kicsiket, aztán úgy kicsiket,hogy a lábam a testemmel merőleges, ezeket nyújtott lábbal, és hajlítottal, 30as blokkokban naponta 4x-5x, aztán az oldalamra fekszem, a felső lábamat teljesen felemelem, ebből 30, aztán előre emelem(hogy merőleges legyena lábam a testemmel, aztán behíjlítva 30-30, aztán úgyanígy kezdek: oldalra fekve, a felső lábamat előrébb rakom, az alsót emelgetem, ebből is 30, naponta 4x-5x, aztám a lábam közé szorítok két párnát, ott tartom,nyomom egy percig, napont 3x-4x, aztán hullahoppozok, hasizom:felülés 30, keresztbe 30-30.


Szerintetek mennyi idő alatt kapok látható eredményt?

Valami tipp még?


2009. aug. 20. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Attól függ, mit akarsz elérni. Fogyni ettől nem nagyon fogsz, a formásodáshoz meg sokkal több idő kell. Szerintem kb. 2 hónap, mire valami kis eredmény látszik az ilyen jellegű tornák hatására.

11 nap alatt maximum annyi hatása lesz, hogy ha kitartó vagy, beleszoksz a rendszeres mozgásba és nem fogod utána sem abbahagyni.

2009. aug. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
pedig eddig 2 cm lement!:)
2009. aug. 20. 23:14
 3/9 A kérdező kommentje:
ja, nem 3!
2009. aug. 20. 23:16
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2 nap alatt? Akkor varázsló vagy, és visszavonom az első hozzászólást!
2009. aug. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem két nap volt, kb egy hét
2009. aug. 20. 23:18
 6/9 anonim ***** válasza:
oooh...ezt szerintem én is kipróbálom:)
2009. aug. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
és mit étkezel?
2009. aug. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

nem ettem túl sokat,de ettem kenyeret, tejfölt paradicsomot,kefírt,párolt zöldséget,gyümölcssalát,paprikát

(nem egy nap)


de azért válaszolnátoka kérdésere?...

mert jó hogy van 4 válasz,de abból csak 1 válaszol a kérdésre...

2009. aug. 21. 22:32
 9/9 anonim ***** válasza:
hát ha ezt végig csinálod akkor szerintem 10-15kg lekel meni de ha renceeresen be tartod
2009. aug. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!