Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Menza mellett lehetséges a...

Menza mellett lehetséges a fogyás?

Figyelt kérdés

Kicsit izmosodni szeretnék, versenytáncot hagytam abba és eléggé látszik, hogy el vagyok tunyulva.A többi 4 étkezést tudom változtatni, az ebédet sajnos nem. Persze emellett rendszeresen mozgok is (zumba, torna, hullahopp, lassan futás is, kondin is gondolkozok, ezeket persze felváltva).

Köszönöm a válaszokat előre is! :)



2012. jan. 15. 21:53
 1/8 anonim válasza:
45%
Persze. Amíg a menza mellett(!) vagy, addig simán. Csak be ne menj...
2012. jan. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
izmosodni és fogyni nem fogsz egyszerre. és nem a menza miatt.
2012. jan. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

persze hogy lehetséges

ha süti van add oda valakinek, vidd haza anyukádnak, tesódnak stb

savanyuból ha lehet kérj többet

ha nagyon zsíros csak a felét edd meg vagy hagyd ott

nem tudom nálatok hogy van nálunk 2szer van leves, 2főzelék, ahhoz ált fasírt, pörkölt vagy sertésszelet, 1-1-1 krumpli, rizs és tésztás étel, 3gyümölcs, 1süti, 1 túrórudi és én nekem sikerült mellette fogynom pedig mindent megettem mert nem valami nagy adag és én úgy csináltam hogy pl megbeszéltem egyik oszttársammal hogy ha süti van akkor én neki adom, ő me cserébe ha gyümi van azt nekem adja, meg volt olyan hogy milánói, akkor a felét neki adtam cserébe máskor amikor pörkölt volt kelkáposztafőzelékkel, a husokat leszedte nekem, vagy ha spenót van akkor a főtt tojást odaadta (mert ő édesszájú, utálja az ilyenkeet)

szerintem jó alku:)

2012. jan. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Menzán, kórházi kaján lehet a legjobban fogyni, ugyanis ezek többnyire ehetetlenek..
2012. jan. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én eleve nem értem, menza mellett hogy lehet meghízni. :)
2012. jan. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
úgy hogy napi 1 étkezés "menza", maradék akármennyi pedig mértéktelen chips és zsír, fehér liszt és cukor.
2012. jan. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hát hízni biztos nem fogsz tőle. Én mostanában a kaja ehetetlensége miatt már kétszer is üres kenyeret ettem ebédre:D
2012. jan. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
gratuláció. a tested bizonyára örömmel fogadja minden alkalommal az ilyen bőséges tápanyag ellátást.
2012. jan. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!